Wygląd nie dla każdego jest priorytetem, niestety osoby postronne często nie są w stanie tego uszanować. Chociaż Internet jest bardzo potężnym narzędziem, który umożliwia zrobienie wielu dobrych rzeczy, niestety często jest używany również do złych celów. Kiedy ta dziewczyna po raz pierwszy pokazała swoje zdjęcia, została potraktowana tak okrutnie, że usunęła się z mediów społecznościowych na całe lata. 

Kiedy dziewczyna miała zaledwie 16 lat, stała się pośmiewiskiem Internautów, ponieważ została uznana za brzydką i niezadbaną. Dzisiaj pojawia się coraz więcej artykułów skupiających się na tym, że bardzo się zmieniła i jak inaczej wygląda. Jednak niezależnie od tego, jaki jest jej wygląd, nikt nigdy nie powinien znaleźć się w takiej sytuacji!

Gnębiona przez swój wygląd

Veronika założyła konto na rosyjskim profilu społecznościowym VK (odpowiednik Facebooka), żeby móc kontaktować się ze znajomymi. Niestety, kiedy na jej zdjęcia natrafili nieprzychylni jej ludzie, jedyne, co skupiło ich uwagę, to jej wygląd. Bardzo szybko zaczęły się szyderstwa i rozpowszechnianie jej zdjęć jako memów.

Dziewczyna szybko usunęła swój profil na portalu. Nic dziwnego, narażanie się na tak okropne traktowanie, w dodatku ze względu na coś, czego nie możemy zmienić, może człowiekowi zrobić krzywdę. Dopiero po ośmiu latach, teraz 24-letnia Veronika znowu pokazała swoje zdjęcia. Ciężko wyobrazić sobie, jak bardzo upokorzona się czuła, że przez tyle czasu ta biedna dziewczyna bała się pokazać swojej twarzy. Okazało się, że bardzo się zmieniła, a nawet wzięła ślub.

  1. Imbir może być szkodliwy dla zdrowia. Za żadne skarby go nie jedz, jeżeli spełniasz choć jeden z warunków
  2. Minister zdrowia wypowiedział bardzo niepokojące słowa. Niebezpieczeństwo nadejdzie już jesienią
  3. Bardzo młoda mama zmarła na koronawirusa po porodzie. Nie zdążyła nawet dotknąć swojego dziecka

Zapominamy o prawdziwym problemie

Wiele komentarzy na temat przemiany Veroniki zdaje skupiać się na tym, że teraz wygląda lepiej, ponieważ zadbała o siebie i ubiera się jak dorosła kobieta. W autorach tych wypowiedzi nie ma złej woli, jedynie brak zrozumienia problemu. To prawda, dziewczyna zaczęła się malować i ubierać doroślej — ponieważ teraz jest dorosła.

Sugerując, że to, że 16-latka nosi prosty t-shirt i jeansy i się nie maluje, oznacza, że o siebie nie dba, wpędzamy kolejne pokolenia coraz młodszych dziewczynek w coraz większe kompleksy. Już teraz, wiele nastolatek czuje potrzebę, żeby ubierać się i malować jak dorosłe. 

Brak makijażu i prosty, wygodny strój u kobiety nie oznacza, że jest ona niezadbana. Jak pokazuje przykład Veroniki, kiedy o tym zapominamy, możemy zrobić komuś dużą krzywdę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wygląd
Veronika Zaitseva on VK

Normalna nastolatka podzieliła się swoim zdjęciem, po czym padła ofiarą bezpodstawnego hejtu.

wygląd
Veronika Zaitseva on VK

Teraz Veronika jest szczęśliwa.

wygląd
Veronika Zaitseva on VK

Wygląda zupełnie inaczej, ponieważ każdy wygląda inaczej mając 24 lata, niż 16.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trzaskowski nie przekaże danych warszawiaków na wybory. Burmistrz z dzielnicy: „najwyżej dostaną przewodnik historyczny”
  2. Genialna wiadomość dla polskich hotelarzy. Wakacje nie muszą być stracone
  3. Naleśniki bezglutenowe podbiły serca milionów, nawet wśród nieuczulonych. Ich smak jest dużo lepszy niż tradycyjnych
  4. Sąsiedzi przykrywają koła aut deskami? Lepiej zrobić podobnie, okolica może mieć duży problem
  5. Nagranie kradzieży obrazu wartego 25,5 miliona złotych. Widać niemal każdy ruch złodzieja
  6. Rząd zmienia plany ws. pieniędzy dla rodziców? Money: Chcą wprowadzić „zorganizowaną opiekę dla dzieci”

źródła: buzzgorilla.pl

Poprzedni artykułBigos według staropolskiego przepisu. Obłędny smak i tradycyjna receptura zaskoczą domowników
Następny artykułDorota Szelągowska podejrzewa, że miała koronawirusa. Przyznała, kiedy mogła się zarazić
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.