Przedstawione zdjęcie ślubne, które ma na celu promowanie norweskiej kampanii zwalczania przemocy. Na pierwszy rzut oka jest z nim wszystko w porządku, jednak przerażająca prawda skrywa się z jego drugiej strony. Ręka panny młodej jest posiniaczona i mocno trzymana przez małżonka.

Zdjęcie, przedstawiające parę nowożeńców z pozoru nie wygląda na takie, jakim jest naprawdę. Statystyki mówią, że co czwarta kobieta doświadcza przemocy domowej na własnej skórze.

Zdjęcie reklamujące kampanię przeciw przemocy

W sieci można natknąć się na zdjęcie, na którym widnieje para nowożeńców. Kobieta i mężczyzna z pozoru wyglądają na szczęśliwych, jednak prawda jest całkowicie inna, ponieważ fotografia skrywa w sobie pewną tajemnicę.

Zdjęcia ślubne kojarzą się nam ze wspaniałymi wspomnieniami, do których wraca się z uśmiechem na twarzy. Jednak, kiedy zajrzymy na drugą stronę omawianego zdjęcia, okazuje się, że jego prawda jest całkowicie inna.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Warto zauważyć, że widać na nim tylko po jednej ręce kobiety i mężczyzny. Gdzie znajdują się drugie? Są schowane za plecami panny młodej, która jest mocno trzymana przez małżonka, a jej ręka jest wyraźnie posiniaczona. 

Zobacz zdjęcia:

Zdjęcie
fot. Zdjęcie wykorzystane w norweskiej kampanii zwalczania przemocy rodzinnej
Zdjęcie
fot. Zdjęcie wykorzystane w norweskiej kampanii zwalczania przemocy rodzinnej

Źródło: popularne.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl