Małgorzata Kożuchowska raczej nie zarzuca swoich obserwujących masą zdjęć. Raz na jakiś czas opublikuje za to estetyczną fotkę z jakiejś sesji lub wyjątkową z prywatnego archiwum. Właśnie wrzuciła do sieci zdjęcie, które może być dla niej ważne ze względu na fotografa.

W samym zdjęciu nie ma bowiem nic nadzwyczajnego, choć aktorka jak zwykle prezentuje się świetnie i zachwyca kobiecością. Dla niej istotne jest jednak to, kto stoi za obiektywem, a nie przed nim.

Kto robił zdjęcie Małgorzacie Kożuchowskiej?

Na wspomnianej fotografii widać, jak Małgorzata Kożuchowska stoi na tle imponującego, wykładanego kafelkami kominka. Z opisu możemy wyczytać, że znajduje się na Mazurach, którymi jest wprost zachwycona. Kto uchwycił aktorkę w tej scenerii?

Jak sama zdradziła, znalazła się w obiektywie swojego taty. W miniony weekend zdecydowała się bowiem spotkać z rodziną poza miastem. Nie ma wątpliwości, że świetnie spędziła czas, a z towarzystwa zapracowanej córki ojciec z pewnością bardzo się cieszył.

– Ma oko, co? – pisała, chwaląc swojego tatę.

Małgorzata Kożuchowska i jej rodzina

Przez wiele lat Małgorzata Kożuchowska była prawdopodobnie jedną z najbardziej zapracowanych aktorek w kraju, bo pojawiała się regularnie w wielu kinowych hitach i serialach. W ostatnim czasie jednak skupia się na najbliższych. Weekendowe spotkanie nie jest bowiem jedynym.

Tydzień wcześniej aktorka wybrała się z damską częścią swojej rodziny do parku botanicznego, co również uwieczniła na Instagramie. Po minach każdej z pań było widać, że świetnie spędziły czas.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Kożuchowska nabija się ze śmierci Hanki Mostowiak w kartonach w nowym filmie! Zobaczcie zwiastun „Zołzy”
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl