Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wyjątkowi goście na ślubie Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 22.08.2021 11:02

Wyjątkowi goście na ślubie Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka

prezent
Fot. Wikimedia PISF – Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak. Fot. Marcin Kułakowski, PISF (flickr) CC BY 2.0, instagram.com/ankacieslak

Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka przez długi czas był owiany tajemnicą. Para nie pokazywała się razem publicznie i przez długi czas nie potwierdzała, że jest w związku. Teraz jednak Anna i Edward oficjalnie sformalizowali swój związek. Ślub był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku. Kto zjawił się na uroczystości?

Dyrektor programowy TVN i piękna polska aktorka powiedzieli sobie sakramentalne „tak” przysięgając jednocześnie miłość aż po grób. Ceremonia zaślubin odbyła się w Krakowie, w kościele św. Anny.

Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka

Anna Cieślak i Edward Miszczak przez długi czas ukrywali swój związek. Para nie pokazywała się razem publicznie, jednak ten czas jest już przeszłością. Anna i Edward 21 sierpnia wzięli ślub i są już szczęśliwym małżeństwem.

Na ceremonii zaślubin zjawiła się cała plejada gwiazd. Wśród gości była: Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula, Ewa Drzyzga, Monika Olejnik, Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko, Andrzej Nejman i jego żona, Marcin Prokop, Agnieszka Woźniak-Starak, Dominika Kulczyk, a także Tomasz Ossoliński.

Zjawiła się również Katarzyna Kieli, dyrektorka zarządzająca Discovery EMEA.

Edward Miszczak i Anna Cieślak znali się przez wiele lat, a to za sprawą Bronisława Cieślaka, z którym przyjaźnił się dyrektor programowy TVN. Jednak zarówno Anna jak i Edward byli wówczas w innych związkach.

Miszczak miał żonę Małgorzatę. Kobieta zmarła w 2019 roku po długiej walce z chorobą. Anna Cieślak rozstała się ze swoim partnerem i tak w pewnym momencie drogi tej dwójki się skrzyżowały.

Para zaręczyła się w bardzo romantycznych okolicznościach, bo w Paryżu! To właśnie tam Edward zabrał Annę, aby zadać jej to kluczowe pytanie, czy zostanie jego żoną.

Życzymy zatem dużo szczęścia i miłości na nowej drodze życia!

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Edward Miszczak and Anna Cieślak „together” at the premiere of the performance. Surprising scenes! https://t.co/OFOzQMq6hn pic.twitter.com/jDKBtF6it3

— CelebJar (@JarCeleb) June 18, 2021

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Katarzyna Dowbor w żałobie. Poinformowała o śmierci bliskiej osoby

Źródło: Fakt.pl, wikipedia.org