Wykształcenie gwiazdy dla wielu jest tajemnicą. Pola Raksa, gdyby skończyła ten kierunek, nikt by o niej nie usłyszał! Najpiękniejsza polska aktorka mogłaby nie zagrać w kultowych Czterech pancernych, gdyby nie szczęśliwy zbieg okoliczności. Zobacz, jak odkryto Polę Raksę!

Aktorka nigdy nie miała w planach zostania gwiazdą kina! Gdyby nie pewien zbieg okoliczności, prawdopodobnie nie poznalibyśmy nigdy Poli Raksy. Los zadecydował jednak inaczej i dzięki niemu zyskaliśmy jedną z najlepszych aktorek w Polsce. Co studiowała Pola Raksa, zanim została wielką gwiazdą? Jej wykształcenie dla wielu jest zaskakujące.

Wykształcenie. Co studiowała Pola Raksa?

Jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek została gwiazdą przez zupełny przypadek! Młoda Pola Raksa większość dzieciństwa spędziła z rodzicami we Wrocławiu. Tam ukończyła liceum, a później zdecydowała się na studia na Uniwersytecie Wrocławskim. Co studiowała Pola Raksa i jak to się stało, że została aktorką? O wszystkim zadecydował przypadek.

– To wszystko stało się bardzo nagle i bardzo przypadkowo […] Wracając z uniwersytetu wstąpiłam z koleżanką do baru mlecznego, do którego nigdy wcześniej nie chodziłam. Posilał się tam akurat fotoreporter Dookoła świata, Barącz, który przyjechał do naszego miasta, by zrobić zdjęcia jakiejś dziewczyny w związku z konkursem Gwiazda tygodnia. No i stało się. Sfotografował mnie – opowiadała Raksa według plotek.pl.

  1. Genialny trik na wyczyszczenie piekarnika. Będzie wyglądał na nowy, wystarczy dosłownie chwila
  2. Skandal po odcinku Sanatorium miłości, widzowie zostali oszukani? Jedna z bohaterek się wygadała
  3. Znamy reprezentanta Polski na Eurowizję 2020. Młodziutka gwiazda nie miała sobie równych

Początki kariery Poli Raksy

Po ukazaniu się okładki, kariera Poli ruszyła z kopyta. Gwiazda studiowała wówczas na Uniwersytecie Wrocławskim… polonistykę! Prawdopodobnie ukończyłaby ten kierunek, gdyby nie to, że jej uroda zwróciła uwagę reżyserki, Marii Kaniewskiej. Ta kompletowała akurat obsadę do filmu Szatan z siódmej klasy i zależało jej na obsadzeniu Raksy. Rola w filmie Kaniewskiej była debiutem Poli Raksy!

Po zagraniu w pierwszym filmie zaczęły przychodzić kolejne propozycje. W rezultacie Pola Raksa przerwała studia polonistyczne i rozpoczęła naukę na łódzkiej filmówce. Całe szczęście – gdyby nie jeden szczęśliwy przypadek, świat nie poznałby urody i talentu Poli Raksy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

co studiowała pola raksa
facebook.com/p.raksa.nieoficjalny.album

Pola Raksa studiowała polonistykę na Uniwersytecie Wrocławskim, zanim została zauważona przez znanego fotografa.

co studiowała pola raksa
facebook.com/p.raksa.nieoficjalny.album

Po swoim debiucie Pola Raksa przerwała studia, by zacząć się kształcić na aktorkę!

co studiowała pola raksa
Fot. instagram.com/moviesofmaldoror/

Dzięki zbiegowi okoliczności możemy dziś podziwiać talent i urodę Poli Raksy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze nowotwory w Polsce. Przytłaczające dane
  2. Ogromna burza wokół Park od Poland. Przykre skargi i znikająca strona, wyjątkowo zagadkowa sprawa
  3. Joanna Brodzik przeżyła traumę. Katechetka w dzieciństwie: „Jesteś bękartem i czerwoną świnią”
  4. Agnieszka Woźniak-Starak w młodości. Przypomnijmy, jak bardzo zmieniła się przez lata
  5. Syn Grzegorz Ciechowskiego ma dziś 24 lata. Bruno oddał niezwykły hołd zmarłemu ojcu
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl