Znany aktor miał wypadek samochodowy. Jego auto wylądowało w głębokim rowie, a on doznał poważnych obrażeń! Wiemy, w jakim stanie jest aktor oraz kiedy dokładnie doszło do wypadku. Zobacz wideo z miejsca zdarzenia.

W Malibu miał miejsce groźnie wyglądający wypadek samochodowy, w którym ucierpiał znany aktor. Kevin Hart, bo o nim mowa doznał poważnych obrażeń i trafił do szpitala. Co się dokładnie stało feralnej nocy? Jest nagranie z miejsca wypadku!

Kevin Hart miał wypadek

Kevin Hart doznał poważnego urazu pleców podczas wypadku samochodowego, który miał miejsce o godzinie 1:00 w nocy, w niedzielę na drodze Mulholland Highway w Malibu. Jego auto, Plymouth Barracuda wypadło z drogi i spadło z ponad trzymetrowej skarpy. Portal TMZ poinformował, że z aktorem w samochodzie podróżowały jeszcze dwie osoby, Hart nie prowadził samochodu. Policja uważa, że to cud, że nikt nie zginął. Największe obrażenia miał sam aktor i jego kierowca, za to towarzysząca im kobieta nie musiała być nawet hospitalizowana.

Świadkowie wypadku relacjonują, że pierwszy ze zgniecionego samochodu wydostał się Kevin Hart, po którego na miejsce zdarzenia przyjechał prywatny ochroniarz. Mężczyzna zabrał aktora do położonej niedaleko posiadłości, z której przewieziono go do szpitala na dokładniejsze badania. Policja powiedziała mediom, że kierowca nie był pod wpływem alkoholu. Na Instagramie aktora fani wysyłają mu wiele życzeń powrotu do zdrowia.

Kim jest Kevin Hart?

Kevin Hart jest amerykańskim aktorem, komikiem i producentem telewizyjnym. W lipcu skończył 40 lat. Wystąpił w kilkudziesięciu filmach i serialach, a także był gospodarzem programów telewizyjnych. Ostatnio głośno o nim było ze względu na Oscary. Kevin Hart miał poprowadzić galę rozdania nagród filmowych, jednak zrezygnowano z jego udziału, co było spowodowane jego homofobicznymi komentarzami, jakie zamieszczał kilka tygodni przed galą w Internecie.

Finalnie nie znaleziono zastępstwa i rozdanie Oscarów odbyło się bez gospodarza. Prywatnie Kevin Hart był dwukrotnie żonaty. Pierwszą wybranką aktorka była Torrie Hart, z którą pobrał się w maju 2003 roku. Doczekali się córki i syna. Ich związek nie przetrwał próby czasu, a rozwiedli się w listopadzie 2011 roku. Dwa lata wcześniej poznał modelkę Eniko Parrish, z którą się zaręczył 18 sierpnia 2014, a następnie ożenił 13 sierpnia 2016. Mają syna Kenzo Kasha

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Nagranie z miejsca zdarzenia. 

wypadek
instgaram.com@kevinhart4real

Samochód Kevina Harta. 

wypadek
instgaram.com@kevinhart4real

Kevin Hart miał wypadek samochodowy. Fani życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramat rodzin z całej Polski. Za śmieci zapłacą 1728 złotych!
  2. Blanka Lipińska wyszła za młodszego partnera. Kim jest Maciej Buzała?
  3. Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi „Big Brothera”. Zastąpi ją młodsza koleżanka
  4. Gwiazda TVN pokonała chorobę 4 lata temu. Niebezpieczny nowotwór został wykryty przypadkiem
  5. Ksiądz zażądał od pary młodej dwukrotnie większej stawki za ślub. Powód jest oburzający
  6. 10 faktów o Zbigniewie Wodeckim. Nie każdy o tym wiedział!

źródło: eska.pl