Wypadek, który miał miejsce na jednej z polskich dróg, niestety był tragiczny. Jak się okazuje, w wyniku dramatycznego zderzenia się dwóch pojazdów, zmarł młody kierowca. Mimo że na miejsce natychmiast przybył policja i aż cztery zastępy straży pożarnej, nic już nie dało się zrobić.

W środę 2 września doszło do tragicznych zdarzeń. Jadący ulicą Świętokrzyską w Gdańsku seat zderzył się z jadący z naprzeciwka BMW. Straszny wypadek skutkował śmiercią jeden osoby.

Gdańsk. Wypadek na Świętokrzyskiej

2 września około godziny 21.40 doszło do porażających zdarzeń. Na ulicy Świętokrzyskiej, seat zderzył się z jadący z naprzeciwka BMW. 52-letnia kobieta, która kierowała seatem zmarła na miejscu. 

Jak przekazuje TVN24.pl, kobieta prowadząca seat, zmierzała w kierunku ul. Małomiejskiej. Kiedy doszło do wypadku, na miejscu zdarzenia zjawiła się policja oraz cztery zastępy straży pożarnej. 

  1. Przytuliła męża na powitanie i natychmiast zrozumiała, że musi się rozwieść. Jeden szczegół zdradził najgorszą prawdę
  2. Miejsca w żłobkach tylko dla zaszczepionych dzieci? Słowa Ministra Zdrowia wywołały poruszenie wśród rodziców

Śmiertelny wypadek

Pomimo udzielenia pomocy medycznej 52-latka zmarła. 46-letni kierowca BMW, mieszkaniec Kolbud, wraz z 14-letnią pasażerką nie odnieśli obrażeń – przekazał serwis informacyjny.

Na miejscu wypadku zjawił się prokurator, a także zostały przeprowadzone oględziny. Funkcjonariusze przesłuchali świadków i zabezpieczyli monitoring, ślady, a także sporządzili dokumentację fotograficzną. Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drodze.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

wypadek
Fot. eastnews.pl/ Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drogach. W ostatnim czasie w Polsce doszło do wielu wypadków.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w 500 plus, oprócz dzieci dostaną też inni. Ponad 10 mln Polaków otrzyma pieniądze
  2. Legendarny gwiazdor disco polo trafił do szpitala. Przeszedł poważną operację
  3. Paweł Wilczak poważnie choruje. Ma nadzieję, że nie dojdzie do najgorszego
  4. Mama zamarła na widok oświadczenia, które syn przyniósł ze szkoły. ”Jestem bez wyjścia. Muszę podpisać”
  5. Panna młoda zmarła przed ślubem. Kilka dni później mężczyzna znalazł w jej telefonie zdjęcie i nie mógł powstrzymać łez
  6. Surówka w 5 minut z kapusty kiszonej do mięs i ryb, niczym spod ręki ukochanej mamy. Pełna smaku i witamin, pychota

źródło: TVN24.pl

 

Poprzedni artykułMałgorzata Rozenek-Majdan straciła posadę w TVN. Nikt nie spodziewał się takiego ciosu
Następny artykułMinister Zdrowia zabrał głos. Powiedział o ponownym zamknięciu kraju
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.