Wypadek samochodowy okazał się śmiertelny dla 30-letniej wokalistki. Artystka była w trasie koncertowej i jechała z jednego koncertu na drugi. Wskutek wypadku dwoje kierowców zginęło na miejscu. O śmierci piosenkarki poinformował jej rzecznik prasowy.

Nie żyje 30-letnia piosenkarka country. W strasznym wypadku samochodowym w stanie Nowy Meksyk zginęła Kylie Rae Harris. Miała tylko 30 lat. Wskutek wypadku osierociła 6-letnią córkę. Rzecznik prasowy artystki prosi o uszanowanie prywatności rodziny w tym ciężkim czasie.

Nie żyje Kylie Rae

Kylie Rae miała wypadek samochodowy. Do zdarzenia doszło w nocy w środę, 4 września. Wokalistka country była w trakcie trasy koncertowej i właśnie wybierała się na swój kolejny występ, który miał odbyć się na festiwalu muzyki tanecznej Big Barn Michaela Hearne’a w Taos. Na początku lokalna policja potwierdziła informację o karambolu trzech pojazdów na autostradzie, a także o śmierci dwóch osób w wieku 16 i 30 lat, które kierowały dwoma samochodami.

Trzeci kierowca, który uczestniczył w wypadku, został ranny, uciekł z miejsca zdarzenia. Policja wszczęła jego poszukiwania. Nie było wiadomo, czy na pewno wypadku wzięła udział Kylie, jednak najgorszą informację potwierdził jej rzecznik prasowy w rozmowie z Fox News.

– Ze złamanym sercem potwierdzamy, że Kylie Rae Harris odeszła po wypadku samochodowym. Nie mamy żadnych dalszych informacji do ujawnienia i prosimy o uszanowanie prywatności jej rodziny w tym trudnym czasie – mówił rzecznik gwiazdy w Fox News.

Kim była Kylie Rae?

Kylie Rae Harris była amerykańską początkującą wokalistką muzyki country. W branży muzycznej zadebiutowała płytą Taking It Back, którą wydała w 2013 roku. Kilka miesięcy później wygrała nagrodę dla najlepszej wokalistki roku, którą przyznano w jej rodzinnych stronach, czyli Teksasie. Wokalistka miała wypadek samochodowy, w wyniku którego poniosła śmierć na miejscu. Kylie Rae Harris osierociła sześcioletnią córkę, której poświęciła swój singiel Twenty Years From Now.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wypadek
instagram.com/kylierh/

Nie żyje Kylie Rae Harris. 

wypadek
instagram.com/kylierh/

Wokalistka miała w środę wypadek samochodowy, w wyniku którego zginęła na miejscu. 

wypadek
instagram.com/kylierh/

Gwiazda osierociła 6-letnią córkę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chore podwyżki za wywóz śmieci. Masz rodzinę? Zapłacisz dodatkowo 1728 złotych
  2. Mama Dawida Kwiatkowskiego opowiedziała o swojej walce z nałogiem. „Potrafiłam o 5 rano iść kupić alkohol”
  3. Nie żyje Peter Lindbergh. Legendę mody żegna sama Meghan Markle
  4. Tomasz Karolak opowiedział o wywoływaniu ducha swojego dziadka. Zrobił to podczas studiów
  5. Nawałnica uderzyła w dom gwiazdora disco polo. Straty są bardzo poważne
  6. Nie żyje gwiazda „Idola”. Zginęła w tragicznych okolicznościach
Poprzedni artykułMartyna Wojciechowska w sukni ślubnej zrobiła sporo zamieszania w mediach. Gwiazda w końcu zabrała głos
Następny artykułRowerzysta zabiera swoją kotkę na przejażdżki. Zwierzak na rowerze stał się prawdziwą sensacją
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.