Wypadek, w którym zginął uwielbiany aktor był wielkim zaskoczeniem. Gdy gwiazdor przechodził przez jezdnię, wydarzyło się najgorsze. Niestety, nie udało się go uratować.

Uwielbiany aktor i komik zginął w tragicznym wypadku. Gdy przechodził przez jezdnię, uderzyło w niego auto. Jednak to nie był koniec tragedii. 91-letni aktor zginął na miejscu.

Nie żyje Orson Bean

O śmierci aktora poinformowano rankiem 8 lutego. Wypadek, w którym zginął Bean miał miejsce poprzedniego wieczora w Miami. 91-latek przechodził przez jezdnię, kiedy został potrącony przez auto, a następnie uderzony przez drugie, nadjeżdżające z innej strony. Aktor zginął na miejscu, a policja bada okoliczności śmierci, by ustalić, czy była ona wynikiem nieszczęśliwego wypadku, czy może przestępstwa.

Kim był Orson Bean? Orson Bean był uznanym aktorem i komikiem, który karierę rozpoczął jeszcze w latach 40. Regularnie pojawiał się w telewizji, a jego najbardziej rozpoznawalną rolą był Loren Bray z uwielbianego serialu Dr. Quinn. Aktor pojawiał się także w innych hitowych produkcjach telewizyjnych, takich jak Gotowe na wszystko, Jak poznałem waszą matkę, Grace i Frankie czy Współczesna rodzina.

  1. 7-letnia dziewczynka stała na przystanku ubrana tylko w bluzkę. Powód odbiera wiarę w ludzkość
  2.  Michał Szpak bardzo martwi się o siostrę. Nastolatka jest kompletnie załamana

Straszny wypadek

Smutny wypadek odebrał życie aktora zdecydowanie przedwcześnie. Mimo podeszłego już wieku, Orson Bean wciąż regularnie pojawiał się w rozmaitych programach telewizyjnych i był cenionym gwiazdorem. Z jakich filmów możecie go znać? Orson Bean wystąpił między innymi w Być jak John Malkovich, Bez litości 2, czy Anatomia morderstwa. W ostatnim filmie wystąpił dwa lata temu.

Wyrażamy kondolencje dla bliskich aktora.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wypadek
kadr z Gotowych na Wszystko

Wypadek odebrał życie znanego aktora.

wypadek
commons.wikimedia.org

Orson Bean odszedł w wieku 91 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 7-letnia dziewczynka stała na przystanku ubrana tylko w bluzkę. Powód odbiera wiarę w ludzkość
  2. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta
  3. Piękny hołd dla Anny Jantar, w tym roku minie 40 lat od jej śmierci. Natalia Kukulska nie kryje wzruszenia
Poprzedni artykułPrzez całą ciążę partnerki mówił do jej brzucha. Po porodzie wydarzyła się najbardziej niewiarygodna rzecz
Następny artykułMichał Szpak bardzo martwi się o siostrę. Nastolatka jest kompletnie załamana
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.