Wypadek, w którym zginął brat Otylii Jędrzejczak został spowodowany przez pływaczkę. Teraz wróciła do tego tragicznego wydarzenia z 2005 roku w autobiografii pod tytułem Otylia. Moja Historia. Z fragmentów jeszcze niewydanej książki opublikowanych przez Fakt możemy się dowiedzieć, że Otylia Jędrzejczak po wypadku nawet myślała o samobójstwie.

Wypadek, w którym zginął Szymon, brat Otylii Jędrzejczak, miał miejsce 14 lat temu. Teraz w autobiografii pływaczka rozlicza się ze swoją przeszłością. Otylia Jędrzejczak wspomina nawet o myślach samobójczych, które nękały ją po tym tragicznym wydarzeniu.

Otylia Jędrzejczak: wypadek

Wypadek spowodowany przez Otylię Jędrzejczak 1 października 2005 roku wiele ją kosztował. Pływaczka straciła wtedy swojego 19-letniego brata oraz usłyszała zarzut nieumyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Skazano ją na dziewięć miesięcy pozbawienia wolności oraz prace społeczne. 

Wizerunek Otylii Jędrzejczak mocno ucierpiał po tragicznym wydarzeniu. Mistrzyni olimpijska z dnia na dzień przestała być dumą narodu. Spotkało ją wiele nienawiści w Internecie, co opisała w autobiografii.

Otylia Jędrzejczak: wypadek
fot. instagram.com @otyliaswim

Autobiografia pływaczki

Fakt przedpremierowo opublikował fragmenty autobiografii Otylii Jędrzejczak, która ukaże się pod koniec listopada. Z nich możemy dowiedzieć się, że pływaczka po wypadku zmagała się z myślami samobójczymi.

– Dosłownie chwilę przed wypadkiem uniósł powieki, spojrzał na mnie i powiedział: – Pamiętaj, siostra, że bez względu na wszystko, zawsze będę cię kochał. To było ostatnie zdanie, jakie wypowiedział do mnie, i ostatnie, jakie wypowiedział w swoim życiu — pisze pływaczka.

Otylia Jędrzejczak opisuje jak reakcja na wypadek ją załamała.

– Nie mogłam uwierzyć w nienawiść, która lała się na mnie szerokim strumieniem. Obcy ludzie pisali anonimowo w komentarzach pod artykułami, że życzą mi śmierci, nazywali morderczynią. 

Komentarze pod jej adresem sprawiły, że Otylia Jędrzejczak rozważała samobójstwo.

– Przez głowę pierwszy raz w życiu przeszła mi myśl, żeby ze sobą skończyć. To był jedyny moment, w którym nie umiałam dźwignąć tego kamienia na plecach. Miałam już plan, jak to zrobić. Na szczęście przyszło opamiętanie, a uratowała mnie miłość rodziców do mnie i moja do nich.

Pływaczce udało się przezwyciężyć myśli samobójcze i dziś udało jej się pogodzić z trudną przeszłością.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wypadek
fot. instagram.com/otyliaswim

Pływaczka wyznała, że myślała o samobójstwie.

otylia jędrzejczak wypadek
fot. instagram.com @otyliaswim

Otylia Jędrzejczak poruszyła w wywiadzie wypadek, w którym zginął jej brat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trzy hot-dogi i kanapka za 500 złotych. W popularnej miejscówce zdzierają z turystów
  2. Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z młodości. Na rękach trzyma najsłodszego psa na świecie
  3. Helena Vondrackova ma 72 lata i wygląda fenomenalnie. Piękna piosenkarka od lat zachwyca urodą
  4. Agnieszka Kaczorowska nie wstydzi się publicznie karmić piersią „Nie mam oporów, to natura”
  5. Robert Korzeniowski wziął ślub z 16 lat młodszą ukochaną. Kilka miesięcy temu rozwiódł się z drugą żoną
  6. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  7. Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola
Poprzedni artykuł”Starszy mąż ma społeczno-ekonomiczne zalety. Nie mogłabym być z rówieśnikiem”
Następny artykułTrzymali w ramionach martwe dziecko. Chwilę później wydarzył się prawdziwy cud
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.