Wypadek gwiazdy disco polo wstrząsnął fanami. Stan poszkodowanej jest ciężki, siostra opublikowała na Facebooku zdjęcia obitej bliźniaczki. Prawdziwy dramat rozgrywa się w rodzinie Chojnackich, znanych jako zespół Bliźniaczki Chojnackie.

Ogromne nieszczęście spotkało jedną z sióstr znanego duetu disco polo Bliźniaczki Chojnackie. Daria Chojnacka trafiła do szpitala zaraz po tym, jak uległa poważnemu wypadkowi. Jak podaje disco-polo.info, kobieta wpadła na drzewo, gdy jechała na quadzie. Teraz siostra prosi o pomoc i wsparcie finansowe w leczeniu poszkodowanej.

Daria Chojnacka – wypadek

Siostra Darii udostępniła na swoim profilu na Facebooku, przerażające informacje na temat stanu zdrowia bliźniaczki. Na zdjeciach widać, że kobieta jest mocno poobijana, wiadomo także, że ma złamaną kość udową i obrażenia ciała. Czeka ją rehabilitacja i długi czas rekonwalescencji.

Okazuje się jednak, że leczenie może być bardzo kosztowne, dlatego Iza postanowiła skorzystać z przywileju bycia osobą popularną, by do jak największej liczby osób dotarła jej prośba:

Moja siostra Daria Chojnacka trafiła do szpitala ze złamaniami kości udowej z obrażeniami ciała. Będą nam potrzebne pieniążki dla Niej na leczenie, oraz rehabilitacje – czytamy na Facebooku.

  1. Najgorsza wiadomość w niedzielę rano. Media właśnie przekazały, nie żyje
  2. Skandaliczne zachowanie dziennikarza TVP Info. Wyśmiewał i obrażał otwarcie, bez żadnych skrupułów

Siostry Chojnackie – wzruszająca prośba na Facebooku

Iza Chojnacka prosi o wsparcie. Udostępnione przez nią zdjęcia nie napawają optymizmem. Daria wygląda na bardzo obitą, widać, że naprawdę znajduje się w poważnym stanie. Dlatego siostra w poście prosi:

-My pomagamy Wam. Dziś chcemy zobaczyć kto pomoże Nam. Podaruj tyle ile możesz, liczy się każda złotówka, każdy gest – zaznacza artystka.

Siostry Chojnackie zyskały dużą popularność dzięki występom w licznych polskich teledyskach disco-polo. Obie trudnią się modelingiem, w którym pracują na co dzień w Londynie. Szczególną popularność zyskały, występując w jednym z najnowszych filmów Patryka Vegi, Pętla.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wypadek
fot. facebook.com/twinschojnackie

Iza Chojnacka prosi o pomoc w rehabilitacji siostry.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mamy potwierdzenie, koniec obostrzeń już 19 września. Wielu Polaków odetchnie z ulgą
  2. Pilne ostrzeżenie dla części Polaków. Wystosowano alerty, zagrożenie zdrowia i życia
  3. Uwielbiana aktorka nie żyje. 4-letni synek gwiazdy powiedział, jakie były jej ostanie słowa
  4. Uwielbiana gwiazda w końcu urodziła. W sieci pojawiło się zdjęcie ze szpitala, fani zasypują gratulacjami
  5. Magda Gessler w końcu pokazała swoją córkę. Nie jest nią Lara, mało kto wiedział o Julii
  6. Ekspresowy przepis na ciasto drożdżowe. Robi się praktycznie samo

Źródła: disco-polo.info

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl