Wypadek doprowadził do śmierci uwielbianego na całym świecie sportowca. Mężczyzna miał zaledwie 27 lat. Okoliczności śmierci są tragiczne. Nagłe odejście młodego piłkarza pogrążyło w żałobie nie tylko rodzinę i przyjaciół, ale również wiernych i oddanych fanów.

Wieści na temat tragicznego wypadku znanego piłkarza, niemal natychmiast obiegły media społecznościowe. Przykrą wiadomość przekazał w swoim komunikacje związek piłki nożnej w Trynidadzie i Tobago. Wieloletni reprezentant kraju zginął w tragicznym wypadku samochodowym.

Wypadek samochodowy odebrał życie młodemu piłkarzowi 

Shahdon Winchester zmarł w wypadku samochodowym, do którego doszło w Gasparillo mieście położonym w Trynidadzie i Tobago. Auto, w którym znajdowały się cztery osoby, w tym m.in. piłkarz z partnerką, niespodziewanie zboczył z drogi i uderzył w pobliski słup. Pojazd spłonął na miejscu, a podróżującym nie udało się wydostać ze środka. Wszyscy zginęli w tragicznych okolicznościach. Winchester osierocił córkę, która przyszła na świat w listopadzie 2016 r.

Dowiedziałem się od naszego rzecznika prasowego. Myślałem, że coś stało się z moim telefonem. Dopytywałem, czy aby na pewno dobrze zrozumiałem. W dalszym ciągu jestem w głębokim szoku i pogrążony w smutku- powiedział Williama Wallace prezes  trynidadzkiej federacji.

Kim był Shahdon Winchester?

27-latek rozpoczynał karierę w rodzimym W Connection. Od 2010 roku był reprezentantem Trynidadu i Tobago, dla którego rozegrał 28 meczów. Oprócz tego bronił barw takich lubów jak: Song Lam Nghe An (Wietnam), FF Jaro (Finlandia), Murcielagos (Meksyk), Kapaz (Azerbejdżan) czy SJK (Finlandia). Piłkarz 8 stycznia obchodziłby swoje 28 urodziny.

-W trakcie swojej kariery prowadziłem Shahdona i dał się poznać jako młody człowiek pełen pokory, dobrze wychowany, spokojny i z wielkimi marzeniami i ambicjami- wspomina młodego sportowca Williama Wallace.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wypadek
facebook.com @Shahdon Winchester

Wypadek samochodowy doprowadził do śmierci Shahdona Winchestera.

Wypadek
facebook.com @Shahdon Winchester

Piłkarz miał zaledwie 27 lat. 

Wypadek
facebook.com @Shahdon Winchester

Auto, w którym znajdował się sportowiec, spłonął na miejscu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nad Pawłem Królikowskim czuwa żona. Choroba pierwszy raz dała o sobie znać już lata temu
  2. Jurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granic
  3. Urszula Dudziak miała romans z żonatym mężczyzną. Gwiazda znalazła go martwego w wannie
  4. Paweł Królikowski trafił do szpitala. Aktor przebywa na oddziale neurochirurgii
  5. Matka zrobiła sobie zdjęcie z dziećmi w starym kinie. Kamera uchwyciła tajemniczą postać
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci
Poprzedni artykułMąż pozwał swoją żonę, bo urodziła mu brzydką córkę. Wygrał, kobieta wyjawiła w sądzie swoją tajemnicę
Następny artykułOgłoszenie, które podbija sieć. Multimilioner zaprasza do swojej rezydencji „miłych ludzi”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.