Wypadek drogowy doprowadził do śmierci 25-letniej piosenkarki. Młoda artystka zginęła potracona przez samochód. Smutne informacje przekazał do wiadomości publicznej zespół, z którym wokalistka na co dzień występowała. Gwiazda odeszła w poniedziałek 17 stycznia z powodu komplikacji po piątkowym zdarzeniu. Fani nie mogli uwierzyć w jej nagłe odejście.

Informacje na temat śmierci uwielbianej piosenkarki obiły się w sieci szerokim echem. 25-latka została potrącona przez rozpędzony samochód. Wypadek miał miejsce po tym, jak wysiadła ze swojego auta, aby udać się w stronę klubu, w którym miała dać koncert ze swoim zespołem. Po trzech dniach walki zmarła w szpitalu. Jej nagłe odejście to ogromna strata dla sceny muzycznej.

Wypadek: nie żyje Lindsay Renne Lagestee

Wypadek drogowy spowodował śmierć Lindsay Renne Lagestee. Smutne informacje do wiadomości publicznej przekazali jej przyjaciele z zespołu za pośrednictwem Facebooka. 25-latka została potrącona przez samochód, gdy wysiadła ze swojego auta, by dostać się do klubu, w którym mieli koncertować piątkowego wieczoru.

-Apelujemy do całej naszej rodziny Dixie Crush, dziękujemy za wasze ogromne wsparcie w ciągu tych ciężkich dni. Część z nas zapewne już słyszała o tej tragicznej wiadomości, ale z bólem serca informujemy, że Lindsey Renee zmarła w poniedziałek […] – napisali 19 lutego w oficjalnym oświadczeniu członkowie zespołu Dixie Crush.

Piosenkarka przed 3 dni walczyła o życie. Powikłania i komplikacje okazały się zbyt rozległe. Nasze serca są złamane, dodali na koniec.

  1. Małgorzata Kożuchowska nie miała grać w „Rodzince.pl”. Chciano inną aktorkę, gwiazdę TVN
  2. Siostra Anny Przybylskiej ujawniła jak wygląda jej grób. Łzy same płyną do oczu
  3. Syn Agaty Młynarskiej to ciacho. Gwiazda w końcu pokazała zdjęcie 31-latka

Kim była Lindsay Renne Lagestee?

Lindsay Renne Lagestee była wokalistką oraz współzałożycielką zespołu Dixie Crush, który wykonywał covery znanych i lubianych przebojów country. Oprócz muzyki, która była jej pasją i wytchnieniem, pracowała również w branży farmaceutycznej. To właśnie w tym zakresie ukończyła studia doktoranckie na Midwestern University.

Artystka zmarła w wieku 25 lat. Jej nagła śmierć pogrążyła w żałobie nie tylko najbliższych, ale również przyjaciół z branży muzycznej oraz wiernych fanów. Smutne doniesienia przekazała grupa, z którą na co dzień koncertowa

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wypadek
pixabay.com

Wypadek drogowy: Nie żyje 25-letnia piosenkarka.

Wypadek
faccebook.com @Dixie Crush

Potrącił ją rozpędzony samochód.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  3. Sprzedał swój telefon i zapomniał wykasować nagrań. Wiadomo, co ojczym robił 6-letniemu chłopcu
  4. Ogłoszenie o pracę wywołało prawdziwą burzę. Wymagania ciągną się w nieskończoność, a pensja? Głodowa
  5. Kamera w pokoju dziecka uchwyciła, co robi pies z malutkim chłopcem. Rodzice nie mogli uwierzyć
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: wp.pl

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.