Wypadek drogowy doprowadził do śmierci 25-letniej piosenkarki. Młoda artystka zginęła potracona przez samochód. Smutne informacje przekazał do wiadomości publicznej zespół, z którym wokalistka na co dzień występowała. Gwiazda odeszła w poniedziałek 17 stycznia z powodu komplikacji po piątkowym zdarzeniu. Fani nie mogli uwierzyć w jej nagłe odejście. 

Informacje na temat śmierci uwielbianej piosenkarki obiły się w sieci szerokim echem. 25-latka została potrącona przez rozpędzony samochód. Wypadek miał miejsce po tym, jak wysiadła ze swojego auta, aby udać się w stronę klubu, w którym miała dać koncert ze swoim zespołem. Po trzech dniach walki zmarła w szpitalu. Jej nagłe odejście to ogromna strata dla sceny muzycznej. 

Wypadek: nie żyje Lindsay Renne Lagestee 

Wypadek drogowy spowodował śmierć Lindsay Renne Lagestee. Smutne informacje do wiadomości publicznej przekazali jej przyjaciele z zespołu za pośrednictwem Facebooka. 25-latka została potrącona przez samochód, gdy wysiadła ze swojego auta, by dostać się do klubu, w którym mieli koncertować piątkowego wieczoru. 

-Apelujemy do całej naszej rodziny Dixie Crush, dziękujemy za wasze ogromne wsparcie w ciągu tych ciężkich dni. Część z nas zapewne już słyszała o tej tragicznej wiadomości, ale z bólem serca informujemy, że Lindsey Renee zmarła w poniedziałek […] – napisali 19 lutego w oficjalnym oświadczeniu członkowie zespołu Dixie Crush.

Piosenkarka przed 3 dni walczyła o życie. Powikłania i komplikacje okazały się zbyt rozległe. Nasze serca są złamane, dodali na koniec. 

  1. Małgorzata Kożuchowska nie miała grać w „Rodzince.pl”. Chciano inną aktorkę, gwiazdę TVN
  2. Siostra Anny Przybylskiej ujawniła jak wygląda jej grób. Łzy same płyną do oczu
  3. Syn Agaty Młynarskiej to ciacho. Gwiazda w końcu pokazała zdjęcie 31-latka

Kim była Lindsay Renne Lagestee?

Lindsay Renne Lagestee była wokalistką oraz współzałożycielką zespołu Dixie Crush, który wykonywał covery znanych i lubianych przebojów country. Oprócz muzyki, która była jej pasją i wytchnieniem, pracowała również w branży farmaceutycznej. To właśnie w tym zakresie ukończyła studia doktoranckie na Midwestern University.

Artystka zmarła w wieku 25 lat. Jej nagła śmierć pogrążyła w żałobie nie tylko najbliższych, ale również przyjaciół z branży muzycznej oraz wiernych fanów. Smutne doniesienia przekazała grupa, z którą na co dzień koncertowa

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wypadek
pixabay.com

Wypadek drogowy: Nie żyje 25-letnia piosenkarka. 

Wypadek
faccebook.com @Dixie Crush

Potrącił ją rozpędzony samochód. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  3. Sprzedał swój telefon i zapomniał wykasować nagrań. Wiadomo, co ojczym robił 6-letniemu chłopcu
  4. Ogłoszenie o pracę wywołało prawdziwą burzę. Wymagania ciągną się w nieskończoność, a pensja? Głodowa
  5. Kamera w pokoju dziecka uchwyciła, co robi pies z malutkim chłopcem. Rodzice nie mogli uwierzyć
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: wp.pl

Poprzedni artykułPo 50 latach małżeństwa zapytał żonę, czy zawsze była mu wierna. Odpowiedź odebrała mu mowę
Następny artykułZnajdziesz kota na zdjęciu? Większość osób poddaje się już po chwili
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.