Wypadek, do jakiego doszło w województwie lubelskim 25 czerwca, około godziny 23 był niestety tragiczny w skutkach. Jak relacjonuje Polsat News w wyniku zderzenia dwóch aut, oba wypadły z drogi i stanęły w płomieniach. Niestety, kierowcy samochodu osobowego nie udało się uratować, zginął na miejscu.

Wypadek miał miejsce na obwodnicy Lubartowa. Samochód osobowy marki BMW uderzył w ciężarówkę MAN. Samochody zjechały z drogi i stanęły w płomieniach. Pożar gasiło kilka zastępów straży pożarnej.

Wypadek obwodnica Lubartowa – są ofiary śmiertelne

Jak podaje Polsat News według wstępnych ustaleń policji, mężczyzna prowadzący samochód osobowy BMW jechał od Lublina w kierunku Firleja. Na obwodnicy dokonał niejasnego manewru i zjechał na przeciwległy pas ruchu.

W ten sposób wyjechał wprost na ciężarówkę. Oba samochody wypadły z drogi i stanęły w płomieniach. Kierowca BMW, 32-latek zginął na miejscu. Kierowca ciężarówki został przewieziony do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

  1. Kierowca autobusu z Warszawy był pod wpływem substancji psychoaktywnych? Najnowsze informacje wprawiają w osłupienie
  2. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda „Kuchennych rewolucji” zaskoczyła wszystkich
  3. Pamiętacie Stanisławę Ryster z „Wielkiej gry”? Niewiarygodne jak skończyła, smutne doniesienia

Obwodnica w Lubartowie zablokowana

Jak podaje Dziennik Wschodni, obwodnica była zablokowana do godziny 8.15 rano. Służby pracowały na miejscu przez całą noc, usuwając niebezpieczne elementy z drogi i zabezpieczając dowody. W tej chwili droga jest już w pełni przejezdna.

Niestety, to nie jedyne takie wydarzenie ze skutkiem śmiertelnym wczorajszego dnia. Z niewyjaśnionych przyczyn kierowca autobusu, skierował pojazd z pasa w bok i wypadł z wiaduktu. Istnieją nieoficjalne doniesienia, że mężczyzna mógł być pod wpływem narkotyków. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wypadek
fot. policja.pl/KWP Lublin

Oba samochody w wyniku kolizji dosłownie stanęły w płomieniach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiadomości TVP bez skrupułów zmanipulowały jej wypowiedź. Zadziwiające sceny na antenie, jest mocna odpowiedź
  2. Prezydent Sopotu nie wytrzymał. Mówi o turystach ze Śląska
  3. Niewyobrażalna tragedia, matka i dwójka dzieci zginęły na oczach rodziny. Zawalił się na nie budynek, porażające informacje z Włoch
  4. Załamana Ewa Wachowicz przeżywa prawdziwy dramat. Gwiazda prosi internautów o wsparcie, padła ofiarą oszustwa
  5. Patryk Vega będzie miał kłopoty? Do sieci wyciekło tajne nagranie, „Igrasz z ogniem”
  6. Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło

Źródło: polsatnews.pl, dziennikwschodni.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl