Wypadek Marcina Szarejko niestety zakończył się tragicznie. Znany fotograf sportowy zginął w Mironicach, miejscowości między Kłodawą a Santockiem. Mężczyzna był bardzo długo reanimowany, mimo to nie udało się go uratować. Marcin Szarejko zmarł w wieku 39 lat. 

Dramatyczne informacje obiegły całą Polskę. Znany fotograf sportowy Marcin Szarejko nie żyje. Mężczyzna zmarł wskutek poważnego wypadku samochodowego, który miał miejsce w piątek, w Mironicach, miejscowości usytuowanej w województwie lubuskim. Informacje zostały przekazane przez rzecznika prasowego KWP w Gorzowie.

Nie żyje Marcin Szarejko

Znany sportowy fotograf zginął na skutek poważnego wypadku na drodze. Na łamach Gazety Lubuskiej nadkom. Marcin Maludy opisał szczegóły zdarzenia. 

Motorowerzysta na łuku drogi nie zapanował nad pojazdem i uderzył w bok pojazdu ciężarowego – powiedział Gazecie Lubuskiej nadkom. Marcin Maludy, rzecznik prasowy KWP w Gorzowie, jak podaje portal sportowefakty.wp.pl. 

Szarejko był reanimowany przez długi czas. Mimo zaangażowania i wysiłków lekarzy, fotografa niestety nie udało się uratować. Wypadek spowodował zbyt poważne obrażenia, po długiej reanimacji Szarejko zmarł, w wieku 39 lat. 

  1. IMGW wydało ostrzeżenia dla kilku województw. Obowiązują żółte i pomarańczowe alerty
  2. Ważny komunikat MSZ. Nagła zmiana w ostatniej chwili, wielu Polaków odetchnie z ulgą
  3. Ogromna tragedia, nie żyje dziewczynka. Mieszkańcy Podlasia są załamani

Kim był Marcin Szarejko? 

Marcin Szarejko był znanym fotografem, który w przeszłości współpracował z WP SportoweFakty. Od lat był również związany ze Stalą Gorzów, tuż przed wypadkiem udał się jeszcze na trening ulubionej drużyny. 

Jak mało kto umiałeś zatrzymać ważne chwile. Powodowałeś, że do pięknych momentów mogliśmy wracać, kiedy tylko mieliśmy na to ochotę, bo one były wiecznie żywe, w Twoich zdjęciach –  napisali przedstawiciele Stali Gorzów.

W żałobnym poście przedstawiciele Stali Gorzów odnosili się również do ostatniego spotkania z fotografem, które miało miejsce tuż przed śmiertelnym wypadkiem. 

-Przed Twoim obiektywem zwyciężaliśmy, pokazywaliśmy radość, czasem chowaliśmy łzy bezsilności, czy gorycz porażki… Dziś byłeś z nami na treningu. Nikt z nas nie wiedział, że to jest ostatni raz.

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie fotografa. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

W piątek miał miejsce wypadek, w którym zginął znany fotograf, Marcin Szarejko. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zwłoki mężczyzny w toalecie Urzędu Skarbowego. Tragedia w Otwocku
  2. Linie lotnicze idą na wojnę cenową. Także tanie. Bardzo popularny przewoźnik zapowiada obniżki cen o połowę
  3. Zagadkowa choroba dziecka odebrała szczęście rodzinie. Jeden z nielicznych przypadków w Polsce
  4. Renata Kaczoruk na najnowszym zdjęciu, w objęciach pięknych kobiet. „Mój coming out”
  5. Przechodnie usłyszeli spod ziemi płacz dziecka. Zareagowali natychmiast, zdarzył się cud
  6. Rząd ogłasza nową epidemię. Wirus powrócił do DRK, nie żyją już 4 osoby

Źródło: sportowefakty.wp.pl 

Poprzedni artykułWyższe oceny na koniec roku dla każdego ucznia w kraju? ”Żeby mieli promocję do następnej klasy”
Następny artykułOglądaliście „Dynastię”? Która postać była waszą ulubioną?
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.