Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Piotr Gawron-Jedlikowski zerwał ścięgno Achillesa podczas prób do programu. Niestety, sytuacja była na tyle poważna, że lekarze zdecydowali o operacji. 

O całej sytuacji aktor opowiedział w rozmowie z portalem pomponik.pl. Na początku myślał, że to tylko skurcz. Niestety, ból był nie do wytrzymania.

Wypadek na planie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Gdy Piotr Gawron-Jedlikowski wychodził na scenę nie sądził, że wszystko potoczy się tak fatalnie. Aktor Pierwszej miłości myślał nawet, że kopnął go jeden z tancerzy. Sytuacja była dużo poważniejsza.

Szokująco bolało! Za mną byli tancerze, mieli na sobie ciężkie buty. Byłem przekonany, że któryś z nich podszedł za blisko i mnie kopnął. Usłyszałem huk, coś bardzo głośno strzeliło. Natychmiast straciłem czucie w nodze. Potem dowiedziałem się, że ludzie, zrywając ścięgno Achillesa, mają dokładnie takie same odczucia – słyszą huk i wydaje im się, że ktoś potwornie mocno ich kopnął – powiedział w rozmowie z Pomponikiem.

Lekarz nie miał dla Piotra dobrych wiadomości. Doszło do zerwania górnego przyczepu, z tego powodu gwiazdor Twoja Twarz Brzmi Znajomo przeszedł pierwszą w życiu operację.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Potem już w szpitalu lekarz mi powiedział, że nie ma wątpliwości. Zerwałem górny przyczep. Wyciągam z tego pozytywną lekcję na tyle, na ile można. Żyjemy w czasach, kiedy to się da naprawić, więc choć musiałem mieć operację – pierwszą w moim życiu – wszystko kończy się dobrze. Oczywiście powrót do pełnej sprawności zajmuje czas, ale uczy pokory i cierpliwości, której zawsze ludziom brakuje – mówił aktor.

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że sytuacja jest opanowana, a Piotr Gawron-Jedlikowski mógł wrócić do pracy. Trzymacie za niego kciuki?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Piotr Gawron-Jedlikowski (@gawronjedlikowski)

 Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

 

Źródło: Pomponik

Poprzedni artykułCiężka choroba Krawczyka była ukrywana przed światem. Prawda wyszła na jaw dopiero teraz: ,,Nie chciał nikogo zasmucać”
Następny artykułPoruszające wideo menedżera Krzysztofa Krawczyka. ,,Mój synu Robercie, mój przyjacielu Krzysztofie… niedługo do was dołączę”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.