Wypadek we Włoszech. Doszło do zawalenia się mostu. Są ranni, dziesiątki zabitych. Znamy szczegóły zdarzenia.

Włoskie media donoszą o tragicznym wydarzeniu z prędkością światła. Informacje podał już dziennik La Repubblica.

Wypadek we Włoszech co się stało?

Zawalił 1200-metrowy wiadukt. Przyczyna? Prawdopodobnie duże ulewy, które miały miejsce w tym regionie Włoch. Budowa  mostu została ukończona w 1967 roku. Wiadukt wznosi się na rzece Poicevera. Włoskie służby cały czas próbują wyciągać osoby spod gruzu. Fragment mostu, który uległ zniszczeniu, znajdował się na autostradzie na peryferiach Genui. To północ Włoch. Most wsparty jest na trzech filarach, każdy ma wysokość 90 metrów. Włoskie Ministerstwo Transportu podało informację, że zabitych osób jest minimum 22.

– Naoczni świadkowie mówią, że w rumowisku znajduje się co najmniej 8 samochodów. Teraz służby przeszukują zawalisko w poszukiwaniu ocalałych. Po godz. 13:30 agencja AP podała, że z gruzowiska udało się wydostać jedną osobę. Została ona przetransportowana śmigłowcem do szpitala – podaje serwis gazeta.pl.

Filmy ze zdarzenia znaleźć można w mediach społecznościowych.

Wypadek we Włoszech – ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chiny banują Kubusia Puchatka. Chodzi o podobieństwo do prezydenta
  2. Twój znak zodiaku mówi o tobie wszystko! Wiemy, od czego jesteś najbardziej uzależniony
  3. Wyłudzanie danych osobowych. Jak się przed tym chronić? Sprawdź!

źródło: party.pl, onet.pl, gazeta.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.