Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wypłynęło nagranie z udziałem Rafała Brzozowskiego. Internet oszalał, aż ciężko uwierzyć własnym oczom
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 31.05.2021 13:38

Wypłynęło nagranie z udziałem Rafała Brzozowskiego. Internet oszalał, aż ciężko uwierzyć własnym oczom

Rafał Brzozowski
Screen z https://www.facebook.com/EurowizjaTVP/

Rafał Brzozowski kilka tygodni temu reprezentował Polskę na Eurowizji. Niestety wokaliście nie udało się dotrzeć nawet do finału. Teraz w sieci pojawiło się nagranie z jego zapasowego występu, które zachwyciło internautów.

Rafał Brzozowski zakończył swoją przygodę z Eurowizją na półfinale. Okazuje się, że być może gdyby widzowie zobaczyli wtedy nagranie z jego występu zapasowego, muzyk awansowałby do finału.

Rafał Brzozowski w półfinale Eurowizji

Rafał Brzozowski zaprezentował na scenie w Rotterdamie utwór The Ride, którym zamierzał podbić serca widzów i jurorów konkursu. Niestety nie udało mu się wyprzedzić konkurencji.

Jednak mimo porażki Rafał w swoim oświadczeniu na Instagramie otwarcie wyznał, że występ na Eurowizji był dla niego wielką przygodą, którą zapamięta na zawsze. To, ile wspaniałych ludzi mógł dzięki temu poznać, wymazało wszelkie negatywne uczucia związane z niskimi notami.

W Rotterdamie poznałem wyjątkowych artystów, ludzi otwartych na świat, pełnych pozytywnej energii, której tak bardzo potrzebujemy w tych ciężkich momentach – nawiązał do pandemii COVID-19.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Jak się okazuje, Brzozowski mógł mieć o wiele większe szanse na awans do finału gdyby publiczność mogła zobaczyć jego nagranie zapasowe, tzw. LoT – Live on Tape, które musiał mieć w zanadrzu każdy uczestnik na wypadek gdyby nie mógł dotrzeć do Holandii.

Live on Tape Brzozowskiego podbija sieć

W połowie marca Rafał Brzozowski nagrywał swój Live on Tape. Wszystkie działania jego ekipy w studio śledził członek Europejskiej Unii Nadawców, łącząc się z nimi online.

Brzozowski miał godzinę na nagranie swojego występu. Teraz, już po konkursie, specjalnie dla wszystkich fanów Eurowizji, Unia Nadawców wypuściła nagranie wszystkich zapasowych występów uczestników. Kiedy internauci zobaczyli klip Rafała, byli wprost zachwyceni.

Polska ma obecnie najlepszy występ „na żywo na taśmie” spośród półfinalistów. Właściwie to jest naprawdę dobre, a nawet lepsze niż to, co pojawiło się w Rotterdamieczytamy w komentarzach.

Co sądzicie o nagraniu Brzozowskiego? Też uważacie, że jest ono o wiele lepsze niż jego występ na żywo w półfinale?

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Jastrząb Post, Youtube, Instagram