Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Występ Danzela w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zaskoczył wszystkich. Gwiazdor zdobył się na poświęcenie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.03.2022 22:06

Występ Danzela w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zaskoczył wszystkich. Gwiazdor zdobył się na poświęcenie

Twoja twarz brzmi znajomo
fot. instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo

Danzel jest jednym z uczestników programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Metamorfoza, jaką przeszedł w dzisiejszym odcinku, zaskoczyła wszystkich. Muzyk wcielił się w Tinę Turner.

Belgijski piosenkarz wykonał jeden z największych hitów Tiny Turner „Private dancer”. Wcielenie się w postać innej płci to nic nowego w „TTBZ”, jednak wokalista zdobył się na wyjątkowe poświęcenie.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Danzel jako Tina Turner

Czy wiecie, że Danzel specjalnie do tego występu ogolił sobie ręce, nogi i klatkę? To musiało być dla niego spore wyzwanie! – czytamy na oficjalnym profilu „TTBZ” na Facebooku.

Danzel to pierwszy zagraniczny wokalista, który wystąpił w muzycznym show Polsatu. W pierwszym odcinku także postawił przed sobą duże wyzwanie: wcielił się w Jamesa Hetfielda z zespołu Metallica i zaśpiewał przebój „Enter Sandman”.

Wokalista, którego hit „Pump it Up!” jest znany na całym świecie, specjalizuje się w muzyce dance i pop, wybór Tiny Turner wydawał się więc strzałem w dziesiątkę. Opinie widzów dotyczące występu są jednak podzielone.

Jakby Tinę Turner zaatakowało stado szerszeni azjatyckich! Ale trzeba mieć jaja, żeby wyskoczyć w takiej kiecce.

– Charakteryzacja to taka bardziej karykatura Tiny. Głosowo zbyt męski wokal się przebijał – czytamy krytyczne komentarze.

Część internautów chwali jednak poświęcenie muzyka:

– Mnie się podobały nogi, zazdro!

– Widać, że bardzo się starał. Uważam, że poszło mu naprawdę dobrze. Poza tym to dopiero drugi odcinek, przed nami jeszcze wiele postaci w wykonaniu Danzela. Jestem pewna, że Danzel jeszcze się rozkręci w tym programie i mile nas zaskoczy.

Zobacz zdjęcie:

Twoja twarz brzmi znajomo
Twoja twarz brzmi znajomo

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Adriana Kalska zdradziła swoją definicję męskości i pokazała nowe zdjęcie. Fanka: „Uśmiech piękny, oczy smutne”
  2. Nie zobaczymy już zdjęć Anny Kalczyńskiej? Podjęła decyzję w słusznej sprawie, zaczyna już dziś
  3. Media podają niepokojące wieści z rodzinnego domu Edyty Górniak. Szczere słowa ciotki gwiazdy