Już niedługo będziemy świadkami kolejnego etapu amerykańskiego programu „America’s Got Talent”, w którym zaprezentuje się nasza utalentowana Sara James. Gwiazda zdradziła, kto będzie ubierał ją do występów na żywo.

Projektantka gwiazdy, która stworzyła stylizację, w której piosenkarka zaprezentowała się podczas swojego występu na Eurowizji Junior, zabrała głos w sprawie kolejnych kreacji Sary. Kto tym razem ubierze wokalistkę?

Sara James wystąpi na żywo w amerykańskim Mam Talent

Cała Polska trzyma kciuki za sukces młodej wokalistki. Po tym, jak zwyciężczyni programu „The Voice Kids” otrzymała złoty przycisk od samego Simona Cowella, wszyscy fani nie mogą doczekać się tego, jak Sara James zaprezentuje się podczas występów na żywo. 

Półfinałowe odcinki amerykańskiego talent show będą transmitowane przez stację NBC już od 10 sierpnia 2022 roku. Sara James zaprezentuje się podczas jednego z pięciu odcinków na żywo, podczas których łącznie będziemy podziwiać występy 55 artystów z różnych dziedzin i kategorii.

Sara James w nowej stylizacji w America’s Got Talent

Teraz głos w sprawie wyczekiwanego występu młodej wokalistki zabrała jej projektantka Renata Potrzeba. To właśnie ona zaprojektowała strój, w którym Sara James miała okazję wystąpić podczas konkursu Eurowizji Junior. Okazało się, że tym razem artystka nie będzie brała udziału w tworzeniu kreacji gwiazdy.

-Oczywiście, że trzymamy za Sarę kciuki, niech jedzie do Stanów i jeszcze bardziej zachwyci wszystkich, a najlepiej wygra program. Mamy jednak potwierdzoną informację, że będą ją tam ubierać amerykańscy styliści. My zawsze też chętnie ją ubierzemy, jeśli będzie tego chciała. Drzwi naszego atelier stoją przed nią otworem. To wyjątkowa, bardzo zdolna dziewczynka, zawsze o tym wiedzieliśmy — wyznała projektantka Renata Potrzeba podczas rozmowy z tabloidem „Fakt”.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James nie mogła powstrzymać emocji. Wszyscy zobaczyli jej rzewne łzy
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski

Źródło: Fakt

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.