Biedronka oferuje nowe zaskakujące promocje z okazji zbliżającego się Sylwestra. Już teraz można kupić zestawy fajerwerków w niewiarygodnie niskich cenach.

Supermarket Biedronka od zawsze zaskakuje klientów niecodziennymi promocjami. Nie inaczej jest tym razem. Z okazji Sylwestra sklep oferuje mnóstwo świetnych ofert.

Zaskakujące promocje od jutra w Biedronce

Z okazji zbliżającego się Sylwestra supermarket przygotował mnóstwo zaskakujących promocji dla swoich klientów. Już teraz w sklepie można nabyć fajerwerki po niewiarygodnie niskich cenach.

W najnowszej ofercie sklepu można zakupić specjalne fajerwerki, które reklamowane są jako te ciche i przyjazne zwierzętom. Przedstawiamy największe hity cenowe z najnowszej oferty supermarketu.

biedronka.pl

Supermarket oferuje także ofertę, dzięki której użytkowanie zakupionych fajerwerków będzie dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Wystarczy zeskanować podany na gazetce kod QR, aby otrzymać dostęp do filmików pilotażowych oraz specyfikację techniczną wszystkich oferowanych produktów.

biedronka.pl

W najnowszej ofercie Biedronki do kupienia są zarówno małe zestawy na skromny pokaz, liczące na przykład 4 rakiety, jak i te większe, składające się nawet z 178 strzałów, które pomogą Ci zorganizować prawdziwe wystrzałowe show.

biedronka.pl

Wystrzałowa oferta Biedronki obowiązuje od jutra, czyli od czwartku 23 grudnia i dotyczy wszystkich zaprezentowanych w gazetce produktów.

biedronka.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilny komunikat Edwarda Miszczaka. Chodzi o TVN, widzowie zamarli
    2. Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć
    3. Eurowizja: Widzowie zastygli w bezruchu. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas występu Polki

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.