Atmosfera wokół prezenterów „Pytania na śniadanie” znów nabrała rumieńców. Wszystko za sprawą Festiwalu w Opolu. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski ponownie zwrócili na siebie uwagę mediów.

W mediach zawrzało, kiedy okazało się, że tegoroczny Festiwal w Opolu poprowadzi Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski. W obliczu niedawnej afery fani domyślali się, że nie był to przypadkowy wybór.

Właściwie od momentu, kiedy gwiazda „M jak miłość” ogłosiła swoje rozstanie, w mediach zaczęły pojawiać się plotki na temat jej romansu z kolegą z planu. Oliwy do ognia dolewały mocne aluzje Hakiela odnośnie zdrady oraz doniesienia na temat pojawienia się aktorki pod domem prezentera. Wreszcie do sieci trafiło nagranie z ich rozmowy, które zostało wysłane także do byłego partnera aktorki oraz jej pracodawców.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przyłapani? Zaskakujące doniesienia

Szybko zaczęto się domyślać, że prywatna rozmowa została przechwycona za pomocą pluskwy w samochodzie prezentera. Kilka tygodni temu na Instagramie aktorki pojawiło się oświadczenie od prawnika na temat afery z podsłuchem. Od tamtego czasu można było odnieść wrażenie, że cała sprawa zaczyna nieco cichnąć.

Temat powrócił jak bumerang. TVP tłumaczyło, że Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali wybrani jako gospodarze Festiwalu w Opolu ze względu na popularność i sympatię fanów. W mediach nie brakowało jednak domysłów, że telewizja postanowiła „spieniężyć” aferę.

Wydawać by się mogło, że w obliczu ostatnich wydarzeń aktorka i dziennikarz będą mieć się na baczności. Tymczasem pojawiły się doniesienia, że parę przyłapano na dość niefrasobliwym zachowaniu.

W Opolu znalazł się bowiem informator serwisu „Plotek”, który miał na własne oczy zobaczyć, jak Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski razem opuszczają imprezę po piątkowych koncertach, a następnie — wspólnie udają się na kolejną imprezę.

– W piątek po zakończeniu koncertu, który wspólnie prowadzili, para udała się do hotelu. Później przyjechali na afterparty w popularnej restauracji Starka […] Z afterparty wyszli razem do hotelu około trzeciej nad ranem – dowiedzieliśmy się.

Wygląda na to, że prezenterzy postanowili zachowywać się naturalnie i nie unikać ciekawskich spojrzeń na siłę. Pewne jest jednak, że ich zachowanie na nowo rozgrzało media.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin na ostatniej prostej przed porodem. Próbuje go przyspieszyć
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony


Źródło: WP Gwiazdy

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl