Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wyszło, co zrobił tata Grażyny Torbickiej. Jej mąż może nie być zadowolony
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.01.2022 18:34

Wyszło, co zrobił tata Grażyny Torbickiej. Jej mąż może nie być zadowolony

Grażyna Torbicka
Fot. Piotr Molecki/East News

Grażyna Torbicka jest żoną cenionego kardiologa Adama Torbickiego, profesora nauk medycznych. Także jej rodzice – prezenterka telewizyjna Krystyna Loska i uznany działacz PZPN Henryk Loska – to słynne nazwiska w show-biznesie. Mało kto jednak wie, że ich córka ma na koncie równie głośny romans.

Ojciec Grażyny Torbickiej, Henryk Loska, był swego czasu członkiem kierownictwa polskiej reprezentacji na mistrzostwach świata oraz wiceprezesem PZPN ds. szkoleniowych. To on poznał swoją córkę ze słynnym piłkarzem.

Grażyna Torbicka i Adam Nawałka – romans czy przyjaźń?

Grażyna i Adam Torbiccy od 1981 roku są zgodnym, kochającym się małżeństwem. Zanim jednak dziennikarka poznała swojego przyszłego męża, nawiązała znajomość z kultowym wówczas piłkarzem, Adamem Nawałką.

Torbicka i Adam Nawałka poznali się na zgrupowaniu kadry narodowej, na które Grażynę zabrał jej ojciec, Henryk Loska. Popularny sportowiec miał poważnie zadurzyć się w córce działacza PZPN.

Relacja Adama Nawałki i Grażyny Torbickiej – wówczas Grażyny Loski – budziła wówczas wiele kontrowersji, ponieważ piłkarz spotykał się w tym czasie z koszykarką Katarzyną Kotulińską. Ich związek był jednak bardzo burzliwy, a para na zmianę rozstawała się i wracała do siebie.

Tygodnik „Na Żywo” informuje, że Nawałka potrafił specjalnie po treningach jechać do Warszawy, by spotkać się z Grażyną Torbicką chociaż na kawę. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu.

Po tragicznej kontuzji, której nabawił się Nawałka, która to przekreśliła jego dalszą karierę sportową, mężczyzna postanowił wrócić do Katarzyny Kotulińskiej. Zamieszkał z nią w Krakowie. Para jest razem do dzisiaj.

Obecnie, po latach, zarówno Torbicka, jak i Adam Nawałka twierdzą, że kiedyś łączyła ich tylko przyjaźń.

Źródło: Na Żywo

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”