Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wyszło na jaw, kim jest partner Andrzeja Piasecznego. Studiuje na drugim końcu świata. "Mówił do mnie: proszę pana"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.09.2023 18:34

Wyszło na jaw, kim jest partner Andrzeja Piasecznego. Studiuje na drugim końcu świata. "Mówił do mnie: proszę pana"

Wiemy, kim jest ukochany Andrzeja Piasecznego
Wiemy, kim jest ukochany Andrzeja Piasecznego, fot. KAPIF; Instagram/@kacperguit

Andrzej Piaseczny od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku z tajemniczym ukochanym. Piosenkarz niechętnie dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego i unika rozmów o swoim partnerze. Teraz jednak na jaw wyszły informacje o karierze i wieku Kacpra. Między nim a współpracującym z nim wokalistą jest spora różnica wieku!

Andrzej Piaseczny jest szczęśliwie zakochany

Po głośnym coming oucie wokalisty w 2021 roku i ujawnieniu informacji o byciu w szczęśliwym związku wszystkie media w naszym kraju spekulowały o tym, kto skradł serce charyzmatycznego piosenkarza. Andrzej Piaseczny przyznał jedynie, że pomimo tego, że wraz z ukochanym mieszkają w niewielkiej miejscowości, wszyscy sąsiedzi reagują na ich związek bardzo życzliwie.

Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać. Chodzimy na zakupy, jesteśmy widoczni, mojego partnera się rozpoznaje i to nie wywołuje emocji 

Gwiazdor przyznał również, że poznał swojego partnera z mamą, a ta od tej pory traktuje go niczym drugiego syna. Pomimo tego, artysta przez długi czas nie zamierzał dzielić się swoim szczęściem z fanami i nie zdradzał tożsamości ukochanego.

"Trwaliśmy ramię w ramię", "jest mi bardzo smutno". Małgorzata Socha w nocy przekazała zasmucające wieści

Partner Andrzeja Piasecznego jest od niego sporo młodszy

Pomimo tajemniczego stylu bycia gwiazdora fani nie ustawali w wysiłkach, aby odkryć, kim jest jego skrywany ukochany. Oliwy do ognia dolał przyjaciel Andrzeja Piasecznego Mariusz Kozak, który w jednym z wywiadów zdradził, że miał okazję poznać jego partnera.

Był bardzo nieśmiały i mówił do mnie: proszę pana. Mówię: "kurde, nie mów do mnie per pan" - opowiadał gwiazdor reality show “Gogglebox”.

Ta wypowiedź sprawiła, że internauci zaczęli spekulować na temat wieku ukochanego piosenkarza, który najprawdopodobniej musi być od niego sporo młodszy. Wiele osób twierdzi, że miłością życia muzyka jest jego sceniczny partner - Kacper Dworniczak, który gra w zespole Piaska.

Kim jest partner Andrzeja Piasecznego?

Kacper od Piaska, a tak właściwie Kacper Dworniczak to młody i utalentowany muzyk. Swoją przygodę z tworzeniem muzyki rozpoczął już w wieku sześciu lat, gdy pod swoje skrzydła wziął go Piotr Kosmowski. Od ósmego roku życia gitarzysta bierze udział w licznych konkursach, a od 2020 roku studiuje na prestiżowym Kunst Universitat Graz w Austrii. 

I choć żaden z zainteresowanych nie skomentował plotek dotyczących ich relacji, wielu fanów nie ma wątpliwości, że między muzykami jest coś więcej niż współpraca zawodowa. Jedno jest pewne - panowie tworzą niezawodny muzyczny duet na scenie!

Źródło: se.pl