X-Factor dał jej sławę, dzięki temu programu rozpoznawali ją wszyscy fani programu, chociaż nie wygrała. Kobieta zmarła zdecydowanie przedwcześnie, jej odejście w wieku zaledwie 38 lat jest gorzko opłakiwane przez najbliższych.

Kobieta była indywidualistką i zawsze to podkreślała. To między innymi to, w jaki sposób podkreślała swoją odmienność, z której była zresztą dumna, dało jej sławę. Uczestniczka brytyjskiego programu X-Factor Ariel Burdett odeszła w wieku zaledwie 38 lat. O jej śmierci poinformowała jej przyjaciółka na mediach społecznościowych.

Nie żyje uczestniczka programu X-Factor, Ariel Burdett

Kobieta wzięła udział w precastingu do brytyjskiej edycji programu X-Factor. Chociaż sam występ i umiejętności wokalne kobiety nie zostały zapamiętane jako najlepsze, ona sama zapadła w pamięć wszystkim fanom show. Jej ówczesny występ jest nawet nazywany „najdziwniejszym w historii”.

x-factor
Fot. youtube.com
X Factor Global

Nieszczęśliwą informacją o jej śmierci podzieliła się na mediach społecznościowych jej przyjaciółka Reza Bagheri. Nie znamy żadnych innych informacji — nie wiemy, jaka jest przyczyna śmierci Ariel Burdett, ani kiedy dokładnie doszło do tego zdarzenia.

Kim była Ariel Burdett?

Ariel Burdett zasłynęła jako uczestniczka brytyjskiej edycji programu X-Factor. Kobieta przedstawiła się wówczas jako „holistyczny trener wokalny”. Swoim występem nie zachwyciła jury, miała jednak bardzo nietypowe podejście do życia, którym zwróciła na siebie uwagę publiczności.

Już wkrótce wiele się o niej mówiło. Kobieta była indywidualistką i ta cecha była dla niej szczególnie ważna. Wchodząc na scenę podczas precastingu, zerwała z piersi numerek i powiedziała, że nie jest liczbą a człowiekiem. Zawsze była bardzo pewna siebie, niezależnie od tego, czy innym się to podobało, czy nie.

Jej przedwczesna śmierć opłakiwana jest przez bliskich i fanów. Niestety odeszła w tak młodym wieku.

ZOBACZ TEŻ:

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego