X Factor to jeden z najbardziej lubianych talent show na całym świecie, a dla wielu również przepustka do sławy. Jak się okazało, dla mężczyzny, który przez lata dopuszczał się przestępstw na tle seksualnym, stał się przepustką do więzienia. Gwałciciel został rozpoznany przez swoją ofiarę. Kobieta zobaczyła go na szklanym ekranie.

Phillip Blackwell, uczestnik brytyjskiej wersji programu X Factor, niedługo po tym, jak odcinek z jego udziałem został wyemitowany w telewizji, został schwytany przez policję. Jak się okazuje, mężczyzna miał na swoim sumieniu liczne gwałty i został rozpoznany przez jedną z ofiar.

Uczestnik X Factor trafił do więzienia

Kiedy kobieta będąca ofiarą gwałtu rozpoznała w uczestniku programu X Factor swojego oprawcę, postanowiła zgłosić to na policję. Podczas śledztwa okazało się, że 56-letni nauczyciel z Wielkiej Brytanii przez 22 lata dopuścił się 31 przestępstw na tle seksualnym, w tym gwałtu, usiłowania gwałtu, napaści, napaści przez penetrację oraz podglądania.

Wybierał młode dziewczyny ubrane w szczególny sposób. Blackwell musiał uznać je za atrakcyjne. Podążał za nimi samochodem i atakował w miejscu, które uznał za najbezpieczniejsze. Wszystko było zaplanowane – powiedział podczas rozprawy prokurator Adrian Langdale, jak przekazuje portal plejada.pl.

 1. Jeśli je masz, możesz zarobić ponad 8 tysięcy złotych. Chodzi o pozornie zwykłe 10 groszy
 2. Adam: ”Kobiety po 30 roku życia nie interesują facetów. Wolimy mieć młode i atrakcyjne, bez żadnych zmarszczek”
 3. Emerycie, wiemy, o ile wzrośnie twoje świadczenie. Fatalne wieści dla najuboższych seniorów

Uczestnik X Factor okazał się gwałcicielem

Uczestnik programu X Factor nie przypuszczał, że zostanie schwytany. Mężczyzna był seryjnym gwałcicielem, który po raz pierwszy skrzywdził kobietę w latach 90. Ostatniego przestępstwa dopuścił się w 2019 roku. Rozpoznawalność nie przeszkodziła mu w zbrodniach. Na szczęście resztę swoich dni prawdopodobnie spędzi za kratkami.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

X Factor
Fot. Fragment programu X Factor UK

Seryjny gwałciciel został rozpoznany, kiedy postanowił wystąpić w programie X Factor.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Zborowska już mieszka w domu z basenem. Butelkowa kuchnia hipnotyzuje, ale taras budzi największy zachwyt
 2. Spokojna podróż zamieniła się w koszmar. Na zachodzie Polski doszło do porażającego incydentu
 3. Ojciec Małgorzaty Rozenek nie mógł dłużej milczeć. Publicznie skrytykował córkę
 4. Małżeństwo rozstało się po niemal 20 latach. Po rozwodzie kobieta dostała list, który wywołał ciarki
 5. W życie właśnie wszedł pilny zakaz. Obowiązuje w najbliższych dniach
 6. Dramatyczne wiadomości. Nie żyje 5 księży, 2 jest w ciężkim stanie
 7. Na wakacyjnym bonie 500 plus można nieźle zarobić? Trzeba jednak poczekać 3 tygodnie
 8. Sensacyjne doniesienia obiegły media. Łukasz Szumowski rozważa rezygnację ze stanowiska, jest nawet przewidywana data dymisji
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

źródło: onet.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.