Jak pierwszy pocałunek, dotyk letniego deszczu, spacer nad Sekwaną i taniec w świetle księżyca… Zainspirowana paryskim stylem życia kolekcja BeLoved ujmuje uroczą symboliką!

Na czym polega paryski styl życia? Na tworzeniu swoich własnych zasad. Celebrowaniu najdrobniejszych okazji. Podarowaniu diamentów w prezencie ukochanej osobie lub… samej sobie. Noszeniu szlachetnej biżuterii na szczególne wydarzenia i na co dzień. Zawsze z błyskiem w oku i nutą nonszalancji. Najnowsza kolekcja biżuterii BeLoved wyraża beztroską radość i miłość do życia.

Walentynkowa kolekcja YES BeLoved


BeLoved to splot kontrastów. Współczesna, smukła forma łączy się ze zdobieniami w stylu vintage i tradycyjną oprawą szlachetnych kamieni. Długie naszyjniki, kolczyki, subtelne bransoletki i minimalistyczne pierścionki występują w trzech odsłonach kolorystycznych – srebrze, żółtym oraz różowym złocie. 

Kolekcja projektu Magdy Dąbrowskiej jest zdobiona diamentami i rubinami, wykonana ze srebra pokrytego 24-karatowym złotem. Dostępna w sprzedaży w Salonach YES oraz na YES.pl

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mat. prasowe
mat. prasowe
mat. prasowe
mat. prasowe

mat. prasowe

Poprzedni artykułAdoptuj, nie kupuj. Zwierzęta ze schronisk potrzebują miłości
Następny artykułAlżbeta Lenska w żałobie. Kolejny bolesny cios w życiu aktorki
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.