Young Multi: wypadek młodego rapera i youtubera wyglądał bardzo poważnie. Do zdarzenia doszło w Jełowej pod Opolem. Raper został ranny i trafił do szpitala.

Kiedy komuś rozpoznawalnemu powinie się noga, często okazuje się, co ludzie myślą o nim naprawdę. Świetnie przekonał się o tym Young Multi. Wypadek, w którym raper został ranny, był dla niego ciężką próbą.

Young Multi: wypadek

22 września 2017 roku, na drodze krajowej 45, około godziny dziesiątej doszło do wypadku w miejscowości Jełowa pod Opolem. Kierujący Mercedesem wówczas dwudziestolatek, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwny pas i zderzył się z innym autem tej samej marki kierowanym przez 60-latka.

Sprawcą zdarzenia był Michał Rychlik, czyli raper ukrywający się pod pseudonimem Young Multi. Wypadek początkowo wyglądał na bardzo groźny. Młody artysta reprezentujący scenę trap w Polsce, trafił do szpitala z powodu obrażeń, których doznał. Sprawa musiała zdawać się poważniejsza, niż była naprawdę, ponieważ Young Multi wypadek sfotografował i jeszcze przed południem pochwalił się zdjęciem w sieci. Jego koledzy youtuberzy szybko zwęszyli temat i jeszcze tego samego dnia sami zaczęli nagrywać filmiki opowiadające o zderzeniu dwóch mercedesów. 

Young Multi: wypadek był z jego winy

Jak przyznał później Young Multi, wypadek był spowodowany z jego winy. Młody raper tłumaczył się, że poczuł zmęczenie, którego przyczynę dostrzegał w zapaleniu oskrzeli, którego się nabawił. Jechał do domu odpocząć po tygodniowej trasie koncertowej i miał jeszcze trzy i pół godziny drogi przed sobą. 

W trakcie swojej krótkiej kariery młody raper zdążył narobić sobie sporo wrogów. Głównie za sprawą mało delikatnych wypowiedzi, które oburzały starszych od nich wiekiem i doświadczeniem raperów. Przykre jednak, że w sytuacji, która mogła się skończyć tragedią, Young Multi spotkał się z większym hejtem, niż wsparciem.

Ludzie zarzucali mu, że pewnie jechał 180 km/h, że driftował na prostej, zatłoczonej drodze i mówili, że dobrze mu tak i że szkoda, że przeżył. To wstrząsające, że w ludziach drzemie tyle nienawiści. Fani w kulturze hip-hop, nie słyną jednak z miłosierdzia dla tych, którzy obrażali ich idoli i zawsze pamiętają, kto użył jakich słów. Potrafią przebaczyć dopiero wtedy, gdy artysta ukorzy się w jednym ze swoich utworów. 

Jak przyznał Young Multi, wypadek był niczym w porównaniu z tą nienawiścią. Nie sądził, że ludzie mogą mu tak źle życzyć. Oczywiście, podziękował również swoim fanom za okazane wsparcie i troskę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

young multi: wypadek
instagram.com/igotswaglikeahorse

Young Multi jest gotowy na walkę z hejtem.

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Miłośnik starych piosenek i zapomnianych gwiazd. Zajmuje się również pisaniem piosenek i muzyką ilustracyjną do filmów. Marzy o skomponowaniu utworu dla Alibabek.