Z kim jest Marcelina Zawadzka? Media donoszą, że była Miss Polonia spotyka się ze znanym modelem, który jest od niej 8 lat młodszy. Marcelina to rocznik 1989, a jej wybranek 1997. Kim jest chłopak Marceliny Zawadzkiej? To znany model, którego dobrze znacie!

Marcelina Zawadzka była związana ze znanym aktorem Mikołajem Roznerskim, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu, tak samo jaj jej następna relacja z brazylijskim modelem Leonardo Marquesem. Tabloidy donoszą, że serce prezenterki Pytania na Śniadanie skradł o wiele młodszy od niej model. Czyżby Marcelina szła tropem Madonny i stawiała na młodszych partnerów? Z kim jest Marcelina Zawadzka? Jesteśmy zachwyceni! 🙂

Z kim jest Marcelina Zawadzka?

Marcelina Zawadzka jest dość powściągliwa w opowiadaniu o swoich związkach, jednak niezawodni paparazzi świetnie potrafią rozgryźć nawet najbardziej skrywaną relację w polskim show-biznesie. Z kim jest Marcelina Zawadzka? Już kilka miesięcy temu plotkowano, że Marcelina spotyka się z osiem lat młodszym, byłym Misterem Polski – Rafałem Jonkiszem.

Model był na trzydziestych urodzinach prezenterki, gdzie nie odstępował jej na krok. Para nie potwierdzała krążących plotek, jednak magazyn Twoje Imperium rozwiewa wszelkie wątpliwości. Na swoich łamach opublikowali zdjęcia paparazzi z jednej z celebryckich imprez, gdzie para nie szczędzi sobie czułości. Myślicie, że Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka pójdą śladami Julii Wieniawy i Barona i oficjalnie potwierdzą swój związek? Mamy nadzieję, że tak!

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski

Związek Marceliny Zawadzkiej, z aktorem Mikołajem Roznerskim trwał zaledwie kilka miesięcy, jednak zdążył w tym krótkim czasie rozgrzać Internet do czerwoności. Para nigdy nie zdecydowała się ujawnić kulis rozpadu związku, jednak możemy przypuszczać, że nie był do łatwy czas dla prezenterki TVP. W rozmowie z Faktem Marcelina zdradziła, że zamieszanie wokół jej rozstania z Roznerskim było dla niej na tyle wyczerpujące, że ta musiała wyjechać w daleką podróż, aby odciąć się od wszystkiego.

-Gdy rozdzwoniły się telefony z pytaniami o mój związek, po prostu spakowałam walizkę i poleciałam na Dżerbę. Było mi potrzebne słońce i spokój, a tego nawet w październiku tam nie brakuje. Teraz jednak chcę się skupić na pracy i dobrze wykorzystać szansę, jaką dał mi los. Inne sprawy mogą poczekać- zwierzyła się Faktowi

Na portalu pudelek.pl właśnie pojawiły się zdjęcia paparazzi, na których Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz obsypują się pocałunkami – a więc to już pewne: są razem! Cieszycie się?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

z kim jest marcelina zawadzka
instagram.com@marcelinazawadzka

Z kim jest Marcelina Zawadzka? Gwiazda stara się nie opowiadać o swoich związkach.

z kim jest marcelina zawadzka
instagram.com@marcelinazawadzka

Prezenterka spotykała się z Mikołajem Roznerskim, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPromocja w Hebe. -40% na marki makijażowe! Takiej promocji nie można przeoczyć
Następny artykułKot miauczy pod drzwiami? Skuteczny sposób, jak go tego oduczyć
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.