Z makijażem czy bez? Choć w dobie instagrama panuje moda na nieskazitelny makijaż i wygładzone buzie, naturalność również przeżywa obecnie prawdziwy renesans. Spójrzcie na te 5 przykładów na to, że naturalne piękno jest niepodważalne!

Choć wiele z nas usilnie stara się zamaskować nasze niedoskonałości, nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, że nasze naturalne piękno może być największą siłą. Piegi, pryszcze, blizny czy zmarszczki nie są powodem do wstydu i nikt nie powinien wmawiać nam inaczej! Spójrz tylko na te kobiety, które udowadniają, że z makijażem czy bez są równie piękne.

Z makijażem czy bez? Nie powinno mieć to znaczenia!

Wiele kobiet nawet nie lubi albo nie umie nakładać makijażu, a jednak robi to każdego dnia. Dlaczego? Wszystko przez presję, którą wywiera na nas społeczeństwo. Każdego dnia musimy wyglądać na gładkie, wypoczęte i szczęśliwe, w przeciwnym razie ktoś na pewno wytknie nam któryś z naszych kompleksów. A mamy ich wiele! Rzeczy takie jak trądzik, piegi, blizny czy zmarszczki dla wielu są powodem do wstydu, podczas gdy nie są od nas zależne i nie powinny mieć takiego wpływu na naszą samoocenę.

Moda na naturalność

Powtarza nam się, że makijaż to oszustwo. Jak można myśleć, że ktoś naturalnie ma kocią kreskę na oku albo połyskujące na  brokatowo usta? To, czy pokazujemy się z makijażem, czy bez powinno być naszym indywidualnym wyborem. Dlatego prezentujemy wam 5 kobiet, które mimo swoich kompleksów, zdecydowały się pokazać swoje naturalne oblicze. Wszystkie z nich zainspirowały tysiące innych dziewczyn do wyzbycia się wstydu!

Wśród naszych inspiracji są kobiety z trądzikiem, piegami, bliznami czy bielactwem. Każda z nich z makijażem czy bez wygląda znakomicie. Ich naturalne buzie wręcz promienieją blaskiem — zobaczcie same, jak piękne są te kobiety! To najlepszy dowód na to, że nie zawsze musimy ukrywać się pod toną makijażu — róbmy to, co nam się najbardziej podoba!

Zobacz zdjęcia kobiet, które są piękne z makijażem czy bez:

z makijażem czy bez
instagram.com/emeraldxbeauty

Kadeeja Khan jest blogerką, która od lat zmaga się z trądzikiem. Nie przeszkodziło jej to we współpracy z największymi światowymi markami, śmiało też pokazuje swoją buzię bez makijażu.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAnna Popek znów jest zakochana! Media podają, że dziennikarce TVP w głowie zawrócił młodszy mężczyzna
Następny artykułKim są rodzice Agaty Dudy? Pierwsza Dama dorastała w artystycznym domu
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.