Najstarszy syn Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki, Jaś obchodził wczoraj swoje 21. urodziny. Z tej okazji jego mama zamieściła na swoim Instagramie bardzo poruszający wpis, z którego wynika, że jest niesamowicie szczęśliwa. Mało kto wie, czym się zajmuje pierworodny piosenkarki.

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są rodzicami trójki dzieci, pomiędzy którymi są dość spore różnice wiekowe. Każde z nich przynosi im ogromne powody do dumy.

Natalia Kukulska zamieściła wyjątkowy wpis z okazji urodzin syna

Jaś Dąbrówka urodził się 24 czerwca 2000 roku. Jego mama Natalia Kukulska znajdowała się wówczas w jednym z najlepszych momentów swojej kariery zawodowej. Z okazji 21. urodzin syna, piosenkarka opublikowała wpis, w którym wyraziła wielką dumę z syna.

– Co za duma. Co to jest za wspaniały gość! Synu – ja już to wiem – teraz niech się świat na Tobie pozna!!! Kocham oficjalnie na oficjalnym zdjęciu a pod spodem jeszcze mocniej!!! 21 lat. Serio????????? – czytamy pod zdjęciem piosenkarki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Poza Jasiem Natalia i Michał posiadają jeszcze dwie córki. Starsza, Anna przyszła na świat w 2004 roku, natomiast Laura 13 lat później, w 2017. Bardzo możliwe, że podobnie jak brat odziedziczą talent muzyczny po mamie.

Czy zajmuje się Jaś Dąbrówka?

Jakiś czas temu Jaś nie miał sprecyzowanych planów i nie wiedział, czy będzie chciał wiązać swoją przyszłość z muzyką, jednak wszystko jest już jasne. Postanowił poniekąd podążyć drogą mamy, ale nie poprzez śpiew.

21-latek studiuje perkusję klasyczną orkiestrową i potrafi grać na wielu instrumentach perkusyjnych tj.: marimba, wibrafon, ksylofon, werbel, kotły i perkusja. W show-biznesie pojawia się rzadko, ale być może kiedyś do niego zawita.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Natalia Kukulska zamieściła wyjątkowy wpis z okazji urodzin swojego syna.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jaś Dąbrówka (@jazzio00)

Jaś Dąbrówka kształtuje swój talent do gry na perkusji.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Jarosław Kuźniar przeszedł znaczną metamorfozę. Już nie wygląda tak, jak kiedyś
  2. Nie żyje Sebastian Duda. Zmarł nagle w wieku 43 lat
  3. Polki się ucieszą. Niesamowite okazje w Rossmannie

Źródło: tocelebryci.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl