Marita Surma znana jako Deynn i Daniel Majewski nie mają ostatnio lekko. Cała Polska dokonała na nich samosądu. Śmieją się gwiazdy, śmieją się portale, śmieje się cały internet. Tym razem jednak nie ma powodu do śmiechu, celebryci mieli wypadek. 

Niedawno pisaliśmy o Deynn, która okazała się być niezwykle samolubną i nieodpowiedzialną osobą. Na jaw wyszło to, w jaki sposób celebrytka traktowała swoje młodsze siostry. Do sprawy oczywiście odnosił się i sam Majewski, który miał chwilowy urlop w mediach. Z pewnością to nie był dla nich łatwy okres. Para wycofała się z mediów społecznościowych i milczy. Dostajemy wiele informacji na temat tego, gdzie obecnie przebywa Deynn i Majewski.

Wypadek Deynn

Od anonimowego źródła dostaliśmy donos na naszego redakcyjnego maila, że słynna fit para miała wypadek. Jeśli uważasz, że jakaś informacja powinien ujrzeć światło dzienne, wyślij do nas maila na redakcja@lelum.pl. Jak donosi nasz informator, Deynn i Majewski mieli stłuczkę samochodową. Sytuacja wydarzyła się w Olsztynie na ulicy Mochnackiego przy wyjeździe z parkingu. Nie wiadomo, z czyjej winy wynikł wypadek. Według naszego informatora, samochód, który się z nimi zderzył jest mocno uszkodzony. Deynn i jej chłopakowi nic się nie stało, ich auto było lekko przytarte.

ZOBACZ TEŻ: Dwie makijażystki SPARODIOWAŁY Deynn i Majewskiego. Zobacz „makeup życia”

fot. screen Instastory/deynnps

 

fot. screen Instastory/deynnps

 

ładowanie...

Zobacz również

fot. screen Instastory/deynnps
fot. screen Instastory/deynnps
fot. screen Instastory/deynnps