Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zachcianki polskich gwiazd. Nic nie przebije Beaty Kozidrak
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 16.08.2018 19:33

Zachcianki polskich gwiazd. Nic nie przebije Beaty Kozidrak

zachcianki gwiazd
Fot.instagram.com @magdagessler_official, instagram.com @beatakozidrak

Zachcianki gwiazd takich jak Beyoncé czy Jennifer Lopez zyskały już status kultowych i jednocześnie stały się obiektem żartów. Zastanawiacie się jakie są zachcianki gwiazd w kraju nad Wisłą?

Wymogi polskich gwiazd nie są są gorsze niż amerykańskich div i artystów największego kalibru. Poniżej przestawiamy kilka, według nas, najciekawszych zachcianek.

Zachcianki gwiazd. Czego wymagają polskie gwiazdy?

Panie i Panowie, oto najciekawsze zachcianki gwiazd. Na pewno kojarzycie Cleo. Po tym, jak sławę przyniósł jej duet z Donatanem, piosenkarka nie schodziła z ust portali plotkarskich. Teraz jest trenerem w programie „The Voice Kids”. Praca ta wymaga od niej ciągłych podróży. Gwiazda zrezygnowała z samochodu czy pociągu i sprawiła sobie…samolot!

Beata Kozidrak od lat była związana z Lublinem, gdzie miała swój dom. Jednak po bolesnym rozstaniu, artystka postanowiła zmienić swoje życie o 180 stopni i kupiła imponującą willę w Warszawie. Po osuszeniu łez przyszła pora do powrotu do ulubionych nawyków. Czy wiecie, co uwielbia Beata Kozidrak? Jak podaje Fakt, Beata Kozidrak nie może żyć bez solarium. Jej nowy warszawski dom niestety nie miał łóżka do opalania, nad czym ubolewa gwiazda. Piosenkarka już planuje jego zakup.

W garderobie Edyty Górniak, przed każdym koncertem, mają na nią czekać świeże owoce, krówki ciągutki oraz specjalna woda mineralna sprowadzana z Tajlandii. Ach, nie ma to jak zachcianki gwiazd! Temperatura nie może być wyższa niż 22 stopni. Nie jest to jeszcze czerwony papier toaletowy (ehkm, Beyoncé), no ale.

Kreatorka stylu i smaku, Magda Gessler stawia na efektowne wejście. Poszła o krok dalej niż Cleo i podróżuje helikopterem. Ekstremalnie! Ale nikt nie powiedział, że zachcianki gwiazd muszą być przyziemne.

Niektóre zachcianki gwiazd są stosunkowo niewielkie. Na przykład Maryla Rodowicz prosi tylko o wystarczającą ilość butelek z wodą. Doda natomiast zadowala się świeżymi owocami i wodą, ewentualnie winem.

Czy myślicie, że te zachcianki gwiazd są przesadą? Znacie jakieś inne gwiazdy, które są wymagające?

ZOBACZ TEŻ:

  1. 10 zawodów, dla prawdziwych leniuchów
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Aretha Franklin nie żyje
  3. Prawie 4 miliony Polek regularnie ogląda „filmy dla dorosłych”. Szok?

źródło: newsweek.pl, plotek.pl