Karolina Borkowska była swego czasu gwiazdą serialu „Na dobre i na złe”. W produkcji tej zaczęła występować, gdy miała raptem 16 lat. Wydawało się, że przed nią wyjątkowa i długa kariera. Tak się jednak nie stało, bo kobieta po jakimś czasie porzuciła aktorstwo i przebranżowiła się.

W związku z tym raczej nie pojawiała się na branżowych wydarzeniach. Ostatnio jednak przyszła na galę Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. Nie ma wątpliwości, że nie wszyscy mogli ją poznać. Wygląda inaczej, niż kilkanaście lat temu w serialu.

Jak dziś wygląda Karolina Borkowska?

W czasach swojej aktorskiej aktywności młoda Karolina nosiła się w krótkich, ciemnych włosach. Na wspomnianym wyżej wydarzeniu miała jednak zupełnie inny kolor. Obecnie nosi się w blondzie, choć jej włosy wciąż są podobnej długości, co wtedy. Widać, że po prostu taka fryzura jest dla niej wygodna.

Poza tym jej ogólną prezencję zdecydowanie zmieniły okulary. Kiedyś w ogóle w nich nie chodziła, a te, które ma teraz, mają ciemną, grubą oprawkę, więc są przy okazji charakterystycznym elementem jej stylu. Warto też zwrócić uwagę na jej figurę. Pomimo nieuchronnego upływu lat, Borkowska wciąż jest niezwykle zgrabną kobietą.

A czym się zajmuje? Jeszcze w trakcie prac nad serialem „Na dobre i na złe” podjęła studia. Ostatecznie ukończyła kierunek o nazwie marketing polityczny i public relations. Dzięki temu dyplomowi założyła później agencję o nazwie Public Dialog. Borkowska rozwijała się w tej branży bardzo prężnie. W 2016 roku została mianowana na dwuletnią kadencję w roli wiceprezesa Związku Firm Public Relations.

Poza tym Karolina chętnie dzieli się nabytą przez siebie wiedzą, prowadząc różnego rodzaju szkolenia z zakresu public relations oraz wystąpień publicznych. Prowadziła także wykłady w tej tematyce na kilku uczelniach wyższych, chociażby Uniwersytecie Warszawskim oraz Wyższej Szkole Administracji i Przedsiębiorczości w Lublinie.

Zobacz aktualne zdjęcie:

Karolina Borkowska
TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1.  „Na dobre i na złe”. Kiedy ostatni odcinek przed wakacjami?
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony

Źródło: Pudelek.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić.