Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Zadziwia mnie to, że mamy XXI wiek i ludzie nie mają łazienek”. Mocne słowa członka ekipy Katarzyny Dowbor
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 24.08.2022 00:38

„Zadziwia mnie to, że mamy XXI wiek i ludzie nie mają łazienek”. Mocne słowa członka ekipy Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor niezmiennie od lat prowadzi program „Nasz nowy dom”, w którym nie tylko remontują domy, ale również zmieniają życia potrzebujących osób na lepsze. Jeden z członków ekipy zdobył się na wyznanie, które daje do myślenia.

Wiesław Nowobilski jest kierownikiem budowy w programie „Nasz nowy dom”. Na przełomie lat widział wiele domów w złym stanie technicznym. Opowiedział o swoich doświadczeniach.

Członek ekipy Katarzyny Dowbor zdradził szokującą prawdę o programie

„Nasz nowy dom” jest wyjątkowym programem, który skupia się nie tylko na remontach, renowacji i wystroju wnętrz, ale przede wszystkim pomaga ludziom w potrzebie. W produkcji udział bierze wielu specjalistów, architektów i budowlańców, którzy wspólnymi siłami dokonują zapierających dech w piersiach metamorfoz.

Wiesław Nowobilski od lat spełnia się jako kierownik budowy w programie „Nasz nowy dom”. Obecnie przygotowuje się również do udziału w „Tańcu z Gwiazdami”, w którym wystąpi u boku Janji Lesar.

Członek ekipy Katarzyny Dowbor zdobył się na niebywałe wyznanie. Opowiedział, że mimo wielu lat spędzonych w programie wciąż nie może wyjść z szoku, w jakich warunkach mieszkają niektórzy Polacy. Zwrócił uwagę, że wiele rodzin nie ma łazienki, a nawet dostępu do bieżącej wody.

Jeśli się robi to, co się lubi, to to sprawia to przyjemność. A już tym bardziej, jeśli się pomaga komuś. Bo nasza praca polega na tym, że my pomagamy tym rodzinom. […] Każdy odcinek to inna rodzina, inna historia, inny dom. Niektórzy nie mają w ogóle wody bieżącej. — powiedział Wiesław Nowobilski.

Ciekawostki o „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dowbor, jako prowadząca program, doskonale zna historie poszczególnych rodzin. Wielokrotnie uroniła łzę nad losem nieszczęśliwych rodzin i robiła wszystko, co w swojej mocy, by udało się im pomóc.

Niekiedy remonty wymagają ogromnej ilości pracy. Widzowie nie mogą wyjść z podziwu, jak można wykonać metamorfozę domu w zaledwie 5 dni, czyli tyle, ile wskazuje formuła programu. Swego czasu w sieci mnożyły się komentarze podważające ten fakt. Otóż okazuje się, że faktycznie każdy remont trwa dokładnie 5 dni.

— Na sukces “Naszego Nowego Domu” składa się doskonała współpraca całego zespołu, dobrze zaplanowana logistyka oraz liczba osób, która bierze udział w remoncie. […] Łączy nas też to, że wspólnie pomagamy i robimy coś dobrego. I rozwiewam wszelkie wątpliwości – tak, wykonujemy remonty w 5 dni i potwierdzi to 250 rodzin, które wzięły udział w programie – powiedziała architekt Martyna Kupczyk w wywiadzie dla Deccorii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Doda wyszła na scenę, gdy starszy pan rzucił w jej stronę wulgarne teksty. Zawstydziła go przy wszystkich
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi

Źródło: teleshow.wp.pl, Deccoria