Zagadka, którą chcemy wam przedstawić stanowi źródło wielu internetowych sprzeczek. Wedle niektórych osób jest niemożliwa do wykonania, mało kto samodzielnie wpadł na jej rozwiązanie. Zasady są banalnie proste — trzeba wykonać jeden ruch zapałką tak, by powstał kwadrat.

Zagadka z zapałkami może wydawać się prosta, jednak gdy zobaczymy ich ułożenie, zaczynamy wątpić w to, czy jej rozwiązanie naprawdę istnieje. Rozwiązanie przerasta niemal wszystkich, którzy się podejmą wyzwania.

Trudna zagadka logiczna

Gry i zagadki intelektualne od lat, niezmiennie cieszą się wielką popularnością. Te najtrudniejsze mają miliony wyświetleń a ludzie, którzy podjęli wyzwanie, spędzają godziny nad ich rozwiązaniem. By rozwiązać łamigłówkę z zapałkami, konieczny jest analityczny umysł. 

Niedawno pisaliśmy o łamigłówce, która wyjątkowo przypadła wam do gustu. Druga zagadka została przygotowana przez mistrza w tej dziedzinie — Richarda Wisemana. Internauci, którzy probowali ją rozwiązać, szybko przyznali, że może być jedną z trudniejszych gier intelektualnych.

  1. Zdjęcia z planu „Rolnik szuka żony” błyskawicznie obiegły sieć. Wszystko przez jeden szczegół
  2. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Na COVID-19 zachorowali klienci Lidla
  3. Nowy banknot pojawił się właśnie w bankomatach w całej Polsce. Ludzie nie mogą uwierzyć, prawdziwy hit

Zagadka Wisemana

Zasady łamigłówki są proste — należy wykonać jeden ruch tak, by na obrazku powstał kwadrat. Brzmi banalnie, jednak widząc, jak wygląda ułożenie zapałek, zaczynamy wątpić w swoje umiejętności logicznego myślenia.

Możemy potwierdzić — zagadkę da się rozwiązać. Nie powiemy wam dokładnie, jak by nie odebrać przyjemności z rozwiązania, ale podpowiemy — należy myśleć nieszablonowo. Życzymy miłej zabawy w układaniu! Koniecznie dajcie nam znać, czy udało wam się rozwiązać łamigłówkę.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

zagadka
fot screen YouTube @VUGOSO

Zagadka ma prostą zasadę: można wykonać tylko jeden ruch, by powstał kwadrat.

ZOBACZ NAGRANIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata Szydło przerwała milczenie w sprawie jednych z mediów. „Czas powiedzieć dość. Jestem zbulwersowana, podła manipulacja”
  2. Są ofiary i wielu rannych. Porażające wieści o meksykańskiej tragedii obiegły świat
  3. Wszyscy widzieli paragony znad Bałtyku. Teraz wypływają rachunki z zagranicy, jest dużo gorzej
  4. Karol Strasburger obchodzi dziś urodziny. Trudno uwierzyć które, czego mu życzycie?
  5. Nie żyje ekspedientka zarażona koronawirusem. Sanepid szuka klientów sklepu
  6. Twoje ogórki kiszone są puste w środku? Dla własnego dobra lepiej wiedzieć, dlaczego, powód jest zatrważający

Źródło: youtube.com

 

Poprzedni artykułMinisterstwo Cyfryzacji rozsyła pilne SMS-y do Polaków. Znamy ich treść
Następny artykułAndrzej Duda nagle zaczął mówić o swoim pochodzeniu. Nikt nie spodziewał się podobnego wyznania
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.