Zagadka, którą przygotowaliśmy, w ciekawy i szybki sposób odkryje skrywane emocje. To, co zauważysz na obrazku jako pierwsze, zdefiniuje twoje najskrytsze uczucia. Myślisz, że to niemożliwe? Sprawdź sam, a możesz się zaskoczyć!

Zagadka związana ze spostrzegawczością pomoże pobudzić naszą kreatywność. Przygotowaliśmy dla was psychologiczny sprawdzian, który odkryje przed wami wiele na temat waszej osobowości. Zgadzasz się z jego wynikiem?

Jakie emocje w sobie skrywasz? Ten test pomoże to sprawdzić

Do zadania postaraj się podejść automatycznie. Zapamiętaj pierwszy obraz, który udało Ci się ujrzeć. Tylko w ten sposób uzyskane wyniki będą wiarygodne. Zrelaksuj się, spójrz na ilustrację i sprawdź wyniki testu – obrazek znajdziesz na dole tekstu.

Test, który właśnie wykonałeś, ma za zadanie pomóc w uporaniu się z problemem. Według psychologów uświadamianie emocji sprzyja naszemu zdrowiu psychicznemu. Pamiętaj, najważniejsze w tej zagadce było pierwsze wrażenie. Co przykuło Twoją uwagę? 

 1. Natalia Kukulska dostała wstrząsającą wiadomość. Dotyczy śmierci jej mamy
 2. Babcia nigdy nie wyrzuca łupin po cebuli i ujawnia, dlaczego są niezwykle cenne. Większość ludzi niesłusznie korzysta z nich tylko raz w roku
 3. Niestety, nie żyje Konrad. Lekarze do końca walczyli, jak mogli

Wyniki zagadki na spostrzegawczość. Sprawdź, czy mamy rację. 

 • Twarz kobiety. Jeżeli to właśnie ona przykuła Twoją uwagę jako pierwsza, zagadka sugeruje, by przyjrzeć się dokładnie wydarzeniom z naszego życia. Prawdopodobnie jesteś osobą niezwykle przemęczoną i warto zwrócić uwagę na środowisko, w którym się obracasz. Być może jesteś ofiarą nacisku moralnego? Wnioski, jakie powinniśmy wyciągnąć to to, żeby zacząć zwracać uwagę na swoje odczucia i potrzeby w pierwszej kolejności. 
 • Konie. Gdy te piękne, dostojne zwierzęta były pierwszym, co zauważyłeś na obrazie mamy dla ciebie zaskakującą nowinę. Jesteś lub zaraz będziesz w nowym związku. Konie w symbolice literackiej oznaczają czas, płodność, miłość, zmysłowość, energię i szczęście. Według zagadki, jeśli stawisz czoła wszelkim przeciwnościom losu, stworzysz w przyszłości silny i dojrzały związek.
 • Ptaki, góry, rośliny i inne szczegóły obrazu. Jeżeli Twoja uwaga była zwrócona ku szczegółom widniejącym na ilustracji, warto przyjrzeć się swojemu otoczeniu. Zagadka sugeruje możliwy sukces, którego nie zauważamy. W mitologii niemal każdy z bogów miał przypisany do siebie wyjątkowy rodzaj ptaka. Twoja spostrzegawczość jest niespotykana, dlatego warto korzystać z każdej nadarzającej się okazji.

Zgadzasz się z wynikami testu? Czekamy na Twoją opinię. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

zagadka
facebook.com/Iluzje-optyczne-270685783081645/

ZOBACZ TEŻ:

 1. Danuta Holecka – jakie wykształcenie ma naprawdę? Ujawniamy kulisy sławy najbardziej kontrowersyjnej dziennikarki dzisiejszych czasów
 2. Kolejny kraj wygrał z pandemią. Nie ma nowych chorych, wracają do normalnego życia
 3. Bezdomny znalazł na ulicy czyjąś własność. Postanowił ją zwrócić, w zamian dostał rzecz o wiele cenniejszą od pieniędzy
 4. Pamiętacie „Wędrówki Pyzy”? Uśmiechniętą dziewczynkę kochały wszystkie dzieciaki
 5. Barbara Kurdej-Szatan poprosiła tylko o pomoc. Natychmiast pojawiły się gniewne komentarze
 6. W jednym miejscu natrafili na setki pięknych prawdziwków. Wszystko nagrali, co za znalezisko

Źródła: zycie.news, bryk.pl

 

 

Poprzedni artykułKraj, który już pokonał epidemię. Właśnie wyzdrowiał ostatni zakażony
Następny artykułDziś Kora obchodziłaby swoje 69. urodziny. Tęsknicie za artystką?
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.