Zagadka, choć wydaje się prosta, stanowi niemałe wyzwanie. Rekordzista potrafił ją zgadnąć w zaledwie 30 sekund, tym samym znalazł się w zdecydowanej mniejszości osób, które poradziły sobie z testem na spostrzegawczość. Jak pójdzie Tobie?

Dla 93 procent osób zagadka jest nie do rozwiązania. Nawet gdy otrzymują w podpowiedzi wykreślony obszar, w którym znajduje się pszczoła, nie potrafią jej wskazać. Czy jesteś w stanie rozwiązać tę zagadkę?

Zagadka tylko dla spostrzegawczych

Mimo wszelkich starań niejedna osoba zmaga się z obrazkiem więcej niż kilka minut. Nie jest to powodem do wstydu, ponieważ obrazek stworzył węgierski plastyk Gergely Dudás, nazywany Dudolfem – artysta specjalizuje się w wymyślaniu skomplikowanych grafik pełnych zagadek, które mają sprawdzić naszą spostrzegawczość.

Ten obrazek powstał w wyniku radości z okazji nastania wiosennej pory roku. Wśród pięknej, kwiecistej łąki, pełnej motyli i wesołych zwierzątek, artysta ukrył pszczołę. Wiemy jedynie, że jest ona w takim samym kolorze jak kwiaty.

  1. Michał Szpak zakochany. Pokazał prywatne zdjęcie z łóżka, nie jest w nim sam
  2. Zajrzała przez okno i natychmiast wezwała policję. Matka robiła 7-latce okropne rzeczy, porażająca prawda wyszła na jaw
  3. Popularna sieć sklepów wydłuża godziny pracy. Od dziś działa od 6 do 23:30

Jak szybko da się to rozwiązać?

Dla osób, które ćwiczą swoją spostrzegawczość, zagadka także może stworzyć pewien problem. Kłopotliwe tutaj jest to, że elementy są bardzo małe. O ile frustruje to nowicjuszy, tak stanowi wspaniałe wyzwanie dla amatorów takiej rozrywki.

Skup się i nie ograniczaj czasowo. Otwórz swój umysł i postaraj się wytężyć wzrok. Taka zabawa będzie też świetna z dziećmi czy partnerem. Wygrywa ta osoba, która pierwsza odnajdzie zagubioną pszczołę. Nie zrażajmy się do takich rozrywek, w końcu internet, Netflix i gry elektroniczne i tak nam się kiedyś znudzą. W analogicznej zabawie pobudzimy swój umysł, a jeśli zaprosimy resztę rodziny, spędzimy wspólnie czas!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zagadka
fot. facebook.com/ Gergely Dudás – Dudolf

Przyjrzyj się dokładnie obrazkowi. Pszczoła ma kolor kwiatów. Włącz stoper i sprawdź, ile zajęło ci wskazanie odpowiedzi.

zagadka
pexels.com/pixabay

Zastanów się, tyle czasu ile potrzebujesz. Możesz też znaleźć się wśród geniuszy, którym odnalezienie pszczoły zajęło 30 sekund…

zagadka
fot. facebook.com/ Gergely Dudás – Dudolf

Oto rozwiązanie. Było dla was trudne czy łatwe?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Służby pilnie poszukują klientów Lidla. Robiłeś wtedy zakupy? Natychmiast zgłoś się do sanepidu
  2. Kraj oficjalnie ogłosił, że ma lek na koronawiusa. Zaskakujące wiadomości z zagranicy
  3. Od dziś obowiązek zakrywania usta i nosa. Wiemy, co powinieneś wiedzieć, najważniejsze informacje
  4. Poród w czasach pandemii. Dramatyczna relacja kobiety, wyznała całą prawdę
  5. Pitbull został adoptowany przez kobietę. Skrzywdzone zwierzę odwdzięczyło się jej w niezwykły sposób
  6. W niedzielę w stolicy zawyją syreny. Ujawniono powód, nie chodzi o pandemię

Źródło: papilot.pl

Poprzedni artykułNiesłychane, co stało się, gdy mężczyzna zaczął śpiewać do piesków. Po chwili szczeniaki zareagowały
Następny artykułAgata Duda zrobiła dla siebie maseczkę samodzielnie. Pokazała łatwy sposób i efekty, wtedy się zaczęło
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.