Zagadka nie jest prosta, tylko nieliczni są w stanie ją rozwiązać. Szkopuł polega na tym, aby znaleźć ukrytego psa wśród stada kolorowych krów. Sprawdź, czy znajdujesz się w nielicznej grupie bystrzaków, którym udało się dostrzec, gdzie schował się pies. 

Zagadka, choć na pozór wydaje się łatwa, po dłużej chwili zaczyna sprawiać problemy. Mało kto po jednym spojrzeniu jest w stanie wskazać, gdzie ukrył się pies. Niech nie zwiedzie was rysunek niczym scena z kreskówki, ta zagadka to nie lada gratka nawet dla dorosłych. 

Zagadka nie jest tak łatwa jak się wydaje 

W Internecie jest pełno łamigłówek i rebusów, które mają pobudzać nasze półkule mózgowe do większej aktywności. Rozwiązywanie zagadek jest świetnym sposobem na pobudzenie połączeń nerwowych. Taka regularna stymulacja naszego mózgu, może usprawnić jego działanie. Wystarczy jedna łamigłówka, aby ospałe szare komórki wspięły się na wyżyny swoich możliwości.  

Zagadka z krowami i ukrytym psem jest przeznaczona dla osób w każdym wieku. To szybki test na spostrzegawczość nie tylko dla najmłodszych. Niektórzy poświęcili naprawdę sporo czasu, nim dostrzegli, gdzie znajduje się schowany zwierzak. 

  1. Nagły wzrost zachorowań w Polsce, kolejne śmierci. Minister zdrowia: „To nie jest początek końca, to nawet nie jest koniec początku.”
  2. Zakażony koronawirusem mężczyzna zdradził pierwsze objawy i rozwój choroby. Bardzo ważne słowa, trzeba wiedzieć
  3. Syn Doroty Szelągowskiej pokazał siostrę. Mała Wanda rośnie jak na drożdżach

Łamigłówki to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu

Różnego rodzaju zagadki i rebusy to świetny sposób na wspólną zabawę z rodziną. Szczególnie teraz, kiedy większość z nas  nie opuszcza murów swoich mieszkań. W Internecie nie brakuje kolorowych obrazków, które można wykorzystać na rodzinny wieczór. Takie spędzanie wolnego czasu, to fantastyczne połączenie przyjemnego z pożytecznym. 

Zagadka ze stadem krów i ukrytym psem dla niektórych może być wyzwaniem. Chociaż zdarzają się jednostki, które już po chwili wiedzą gdzie znajduje się nasz poszukiwany. Dla ułatwienia warto zwrócić uwagę na uszy psa. Wśród jednakowej wielkości krowich rogów, nieznacznie się wyróżniają. 

Może ta zagadka zainspiruje cię, aby poszukać kolejnych i kreatywnie spędzić swój wolny czas, nie tylko na przeglądaniu portali społecznościowych, czy wygniataniu kanapy przed telewizorem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zagadka
fot. pixabay.com/congerdesign

Różnego rodzaju gry logicznie świetnie wpływają na pracę naszego mózgu. 

zagadka
fot. facebook.com/thedudolf

Zagadka z krowami nie dla wszystkich jest prosta do rozwiązania. 

zagadka
fot. facebook.com/thedudolf

Jednak prędzej czy później, każdy odnajdzie ukrytego czworonoga.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna przebywał samotnie na kwarantannie bez jedzenia i picia. Na szczęście pomogli mu policjanci
  2. Pierwszy kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczba
  3. 9-letnia dziewczynka w samej piżamie błąkała się po ulicy. Wyszła z domu, bo rodzice byli pod wpływem
  4. W trakcie kwarantanny zabrała dzieci na spacer. Szybko pożałowała, wylądowała w szpitalu i wcale nie przez koronawirusa
  5. Szczeniaki gonią małego chłopca. Nagle dziecko się potyka, wszystko się nagrało
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Źródło: pikio.pl

 

Poprzedni artykułJak przygotować rosół? Mięso wrzucić do zimnej czy gorącej wody? Jeden błąd niszczy twoją zupę
Następny artykułMarta Manowska jest zaręczona. Uczestnicy ”Sanatorium miłości” nie są zdziwieni, znają jej wybranka
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.