Zagadka nie jest prosta, tylko nieliczni są w stanie ją rozwiązać. Szkopuł polega na tym, aby znaleźć ukrytego psa wśród stada kolorowych krów. Sprawdź, czy znajdujesz się w nielicznej grupie bystrzaków, którym udało się dostrzec, gdzie schował się pies. 

Zagadka, choć na pozór wydaje się łatwa, po dłużej chwili zaczyna sprawiać problemy. Mało kto po jednym spojrzeniu jest w stanie wskazać, gdzie ukrył się pies. Niech nie zwiedzie was rysunek niczym scena z kreskówki, ta zagadka to nie lada gratka nawet dla dorosłych. 

Zagadka nie jest tak łatwa jak się wydaje 

W Internecie jest pełno łamigłówek i rebusów, które mają pobudzać nasze półkule mózgowe do większej aktywności. Rozwiązywanie zagadek jest świetnym sposobem na pobudzenie połączeń nerwowych.

Taka regularna stymulacja naszego mózgu, może usprawnić jego działanie. Wystarczy jedna łamigłówka, aby ospałe szare komórki wspięły się na wyżyny swoich możliwości.  

Zagadka z krowami i ukrytym psem jest przeznaczona dla osób w każdym wieku. To szybki test na spostrzegawczość nie tylko dla najmłodszych. Niektórzy poświęcili naprawdę sporo czasu, nim dostrzegli, gdzie znajduje się schowany zwierzak. 

Łamigłówki to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu

Różnego rodzaju zagadki i rebusy to świetny sposób na wspólną zabawę z rodziną. Szczególnie teraz, kiedy większość z nas nie opuszcza murów swoich mieszkań.

W Internecie nie brakuje kolorowych obrazków, które można wykorzystać na rodzinny wieczór. Takie spędzanie wolnego czasu, to fantastyczne połączenie przyjemnego z pożytecznym. 

Zagadka ze stadem krów i ukrytym psem dla niektórych może być wyzwaniem. Chociaż zdarzają się jednostki, które już po chwili wiedzą gdzie znajduje się nasz poszukiwany.

Dla ułatwienia warto zwrócić uwagę na uszy psa. Wśród jednakowej wielkości krowich rogów, nieznacznie się wyróżniają. 

Może ta zagadka zainspiruje cię, aby poszukać kolejnych i kreatywnie spędzić swój wolny czas, nie tylko na przeglądaniu portali społecznościowych, czy wygniataniu kanapy przed telewizorem. 

Zobacz zdjęcie: 

zagadka
fot. pixabay.com/congerdesign

Różnego rodzaju gry logicznie świetnie wpływają na pracę naszego mózgu. 

zagadka
fot. facebook.com/thedudolf

Zagadka z krowami nie dla wszystkich jest prosta do rozwiązania. 

zagadka
fot. facebook.com/thedudolf

Jednak prędzej czy później, każdy odnajdzie ukrytego czworonoga.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pikio.pl

Poprzedni artykułMaciej Dowbor złożył Joannie Koroniewskiej życzenia z okazji Dnia Babci. Aktorka nie pozostała obojętna na zaczepkę swojego męża
Następny artykułZakaz wszystkich lotów w Izraelu
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.