Zaginął 16-letni Jakub. Trwają poszukiwania nastolatka, który 15 września wyszedł z domu i do tej pory do niego nie wrócił. Policja pilnie prosi o pomoc oraz przekazanie ważnych informacji w sprawie zaginięcia małoletniego. Cała Polska przekazuje dalej. Opublikowano dokładny rysopis chłopca.

Komeda Miejsca Policji w Chełmie przekazała pilne informacje. Niestety, zaginął 16-letni Jakub Mielniczuk. Wszyscy, którzy widzieli nastolatka lub mają informacje dotyczące miejsca jego pobytu, proszeni są o pilny kontakt. 

Polska. Zaginął 16-letni Jakub

16-letni Jakub Mielniczuk z Rejowca Fabrycznego w województwie lubelskim, po raz ostatni widziany był 15 września. Tego dnia, nastolatek, około godziny 20:30 wyszedł z miejsca zamieszkania. Niestety, małoletni do tej pory nie powrócił do domu ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Nikt nie wie, co dzieje się Jakubem.

Komenda Miejska Policji w Chełmie opublikowała szczegółowy rysopis zaginionego nastolatka. Wszyscy mają nadzieję, że 16-letni Jakub wróci do domu cały i zdrowy. Cała Polska przekazuje dalej informacje o chłopcu. 

Rysopis zaginionego Jakuba Mielniczuka 

  • WZROST: wzrost 164 centymetry,
  • SYLWETKA: szczupła budowa ciała,
  • KARNACJA: jasna karnacja,
  • WŁOSY: włosy krótkie koloru ciemny blond,
  • bez zarostu.

– W dniu zaginięcia ubrany był w nierozpinaną bluzę bez kaptura koloru czarnego z napisem „TIW” na przedniej części, spodenki ortalionowe koloru niebieskiego, czapkę z daszkiem koloru czarnego, buty sportowe koloru niebieskiego, skarpetki typu stopki koloru białego, posiadał przy sobie saszetkę koloru czarnego noszoną na ramieniu – przekazała Chełmska Policja. 

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod numerem telefonu 47 813 1210 lub 112. Niestety, to nie jedyne smutne doniesienia o zaginięciu małoletnich w ostatnich dniach. Białostocka policja pilnie prosi o pomoc w odnalezieniu 13-letniej Amelii, która również ostatni raz była widziana 15 września. Udostępniajmy dalej i miejmy oczy szeroko otwarte. Nastolatki mogą przebywać z dala od rodzinnego miejsca zamieszkania. W tak ważnych sprawach liczy się każda godzina. Wszyscy mają nadzieję, że zarówno Jakub jak i Amelia bezpiecznie odnajdą się cali i zdrowi.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

zaginął
Fot. helm.lubelska.policja.gov.pl

źródło: chelm.lubelska.policja.gov.pl

Poprzedni artykułMaffashion pokazała brzuch tydzień po porodzie. Niczego nie retuszuje, jest dumna, że została mamą
Następny artykułTragiczny finał wesela. Chcieli świętować miłość, teraz nie żyją
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.