Zaginęła 13-letnia Amelia, rodzina jest w prawdziwej rozpaczy. Krewni, bliscy oraz policja apelują o pomoc, cała Polska szuka nastolatki. Wszyscy pokładają dużą nadzieję w internautach, dzięki zasięgom szybciej uda się odnaleźć dziewczynę. Kto może, niech udostępnia dalej, to niezwykle ważne.

Białostocka policja na swoim profilu na Facebooku poprosiła o pomoc w poszukiwaniu Amelii Makowskiej. Dziewczyna zaginęła we wtorek 15 września, od tamtej pory nie kontaktowała się z rodziną. Jeśli cokolwiek o niej wiecie, koniecznie dajcie znać.

Zaginęła 13-letnia Amelia

Policja w Białymstoku prowadzi poszukiwania 13-letniej Amelii Makowskiej. Nastolatka po raz ostatni była widziana 15 września we wtorek, około godziny 9 rano. Nie wiadomo gdzie ani z kim obecnie przebywa.

— Policjanci z Komisariatu Policji II w Białymstoku prowadzą poszukiwania za zaginioną 13-letnią Amelią Makowską, która wyszła z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w dniu 15 września 2020 roku około godziny 9. Zaginiona nie powróciła do miejsca zamieszkania, nie nawiązała kontaktu z rodziną — napisali w mediach społecznościowych.

Rysopis poszukiwanej dziewczynki

Na swoim profilu na Facebooku policja nie tylko poinformowała o zaginięciu nastolatki, lecz także poprosiła o pomoc w poszukiwaniu. Na oficjalnej stronie białostockiej policji podano rysopis dziewczynki, ma ona około 170 centymetrów wzrostu.

  • SYLWETKA: sylwetka krępa
  • WŁOSY: proste, koloru kasztanowego, do ramion
  • UZĘBIENIE: pełne
  • USZY / UCHO: normalnej wielkości
  • NOS: szeroki
  • OCZY / OKO: brązowe

— Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji II w Białymstoku pod numerem telefonu 47 711 32 22 lub numerem alarmowym 112 — przekazywano dalej w poście.

Wszyscy są pilnie proszeni o pomoc. Udostępnijcie ten post dalej, niech informacja o jej zaginięciu oraz rysopis dziewczyny trafi do jak największej liczby osób. Jeśli cokolwiek możecie o niej wiedzieć, koniecznie skontaktujcie się z policją. Rodzina jest w prawdziwej rozpaczy, nikt nie wie, co się dzieje z nastolatką.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

zaginęła
fot. bialystok.policja.gov.pl

Dziewczynka jest pilnie poszukiwana.

Poprzedni artykuł10-groszówka warta majątek. Polacy, sprawdźcie portfele, kolekcjonerzy się o nią biją
Następny artykułPoznajecie? Karierę zaczynała w PRL, do dziś jej uroda zapiera dech
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.