Zaginięcie Madeleine McCann było najbardziej tajemniczym wydarzeniem w 2007 roku. 4-latka po prostu zniknęła z hotelowego pokoju położonego przy Praia da Luz. Media na całym świecie relacjonowały przebieg śledztwa, do tej pory nie udało się ustalić, co dokładnie się stało. Wiadomo tylko, że główny podejrzany to Christian Brueckner. Po 13 latach od tamtych wydarzeń portugalscy dziennikarze wyjawili przerażający fakt, który przekazał portal dailymal.co.uk.

W Portugalii emitowany jest program telewizyjny Sexta às 9, który bada niedokończone sprawy policji. Jeden z odcinków został poświęcony tajemnicy zaginięcia Madeleine. Według raportów portugalskich detektywów doszło wówczas do porwania przez ​​głównego podejrzanego w sprawie Christiana Brueckner’a. Do tej pory myślano, że mężczyzna działał sam. Dziennikarze twierdzą jednak, że miał współpracownika.

Nowe fakty o zaginięciu Madeleine McCann

Jak podaje dailymail.co.uk, prowadząca portugalski program miała powiedzieć w zapowiedzi programu:

-Niemieccy detektywi potwierdzili podejrzenie, że Christian Brueckner miał wspólnika – przekazuje dailymail.co.uk.

Podobno niemiecka policja prowadziła dochodzenie w sprawie mężczyzny, który mógł współpracować z głównym podejrzanym Bruecknerem. Mężczyzna aktualnie przebywa na terenie Niemiec i jest włóczęgą. Podejrzany o współpracę z Brueckerem mieszkał w samochodzie kempingowym w pobliżu zbiornika wodnego, dziewięć mil od Praia da Luz, zwanego Barragem de Bravura w 2007 roku, jak podaje dailymail.co.uk. Portugalska policja przeszukiwała tamte tereny dzień po zaginięciu, jednak dziennikarze twierdzą, że nie zrobiła tego dokładnie. 

  1. Widzieliśmy ją na TVN, niestety nie żyje. Aktorka popełniła samobójstwo
  2. Radio Maryja nie odpuszcza, nie chcą dać za wygraną. Aż trudno uwierzyć w słowa, które padły na portalu rozgłośni
  3. Wielka akcja ratunkowa, walczą z ogniem. Syreny wyją w całym mieście, są ranni, niebo spowił gęsty dym

Sprawa Madeleine McCann

Do zaginięcia dziewczynki doszło wieczorem 3 maja 2007 roku. Dziecko miało wówczas 4 lata. Madeleine została sama w pokoju, jednak rodzice zapewniali w późniejszych zeznaniach, że co jakiś czas wymiennie chodzili sprawdzać, czy wszystko w porządku. 

Gdy okazało się, że dziewczynka zginęła, portugalska policja wszczęła poszukiwania, niestety bezskuteczne. W 2008 roku portugalska policja umorzyła śledztwo. Wokół sprawy zaczęły narastać różne teorie i legendy, które, mimo upływu czasu nie tracą na znaczeniu. 

ZOBACZ WIDEO: 

Zaginięcie dziewczynki wstrząsnęło całym światem. Do tej pory nie wiadomo, co tak naprawdę wydarzyło się 13 lat temu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Słupy dymu widoczne z kilometrów, katastrofa w polskiej miejscowości. Potwierdzono wiadomość o ofierze śmiertelnej
  2. Potężny pożar w centrum Polski, dramatyczna akcja służb. Niestety, w pogorzelisku dokonano przerażającego odkrycia
  3. Pamiętacie Mareczka z „Czterdziestolatka”? Niesamowite czym się dziś zajmuje
  4. Pilna ewakuacja całego budynku. Ludzie zaczęli wybiegać na ulicę, ogrom policji, wszystko przez jeden e-mail
  5. Aleksandra Kwaśniewska w końcu wyjawiła prawdę. Wszyscy czekali na jej słowa
  6. Jedliście kiedyś ogórka kiszonego na chlebie posmarowanym smalcem? Zdradzamy wyjątkowy przepis

Źródło: dailymail.co.uk

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl