Zaginiona dziewczynka, której historią żył cały świat, po raz kolejny trafiła na pierwsze strony gazet i portali. Pojawiło się mnóstwo podejrzeń, poszlak i śladów, co do miejsca, w których mogła się ona znajdować, jednak wszystkie kończyły się fiaskiem. Jednak teraz, media właśnie przekazały najnowsze informacje w sprawie. Łzy same płyną do oczu.

Policja od wielu lat próbuje ustalić miejsce, w którym znajduje się zaginiona dziewczynka Madeleine McCann. Mimo wielu starań niestety nie udało się trafić na jej trop. Teraz do mediów napływają dramatyczne wiadomości na temat losów zaginionej. Niestety można spodziewać się najgorszego. Prokurator przekazał ważne infomracje.

Najnowsze informacje w sprawie zaginionej dziewczynki

Na portalu wiadomosci.gazeta.pl pojawiły się najnowsze wiadomości w sprawie zaginionej przed laty dziewczynki. Madeleine McCann zaginęła 3 maja 2007 roku i dotychczas nie udało jej się odnaleźć. Portal podał informację, że prokurator Brunszwiku w trakcie rozmowy z portugalską telewizją RTP przyznał, że istnieją materialne dowody na to, że dziewczynka niestety nie żyje.

Głównym podejrzanym w sprawie porwania 4-latki jest niemiecki pedofil.

Prokurator Hans Christian Wolters w rozmowie z portugalską telewizją RTP powiedział:

– To, co uzyskaliśmy z wyników badań nie pozwala nam sądzić inaczej. Zgodnie z naszą wiedzą to po prostu niemożliwe. Nie mamy dowodów na to, że Maddie wciąż żyje. A to, co wiemy, sugeruje, że nie żyje. Właściwie nie mamy innego pola manewru – mówi prokurator.

  1. Komunikat ministerstwa zdrowia z samego rana. Zalecają Polakom zasadę 1 przez 3
  2. Syn Zenka Martyniuka nagle wpadł we wściekłość. Zaczął krzyczeć, wulgarnie obrażał b. żonę
  3. Łzy radości i wielka duma. Dagmara Kaźmierska ogłosiła najwspanialszą nowinę z życia Conana

Policja nadal zbiera informacje na temat miejsc, gdzie mogła przebywać zaginiona dziewczynka

Jak podaje portal wiadomosci.gazeta.pl prokurator w czerwcu poinformował, że policja nadal szuka nowych informacji na temat miejsc, w których mogła przebywać Madeleine. Akcja miała na celu poszukiwanie ciała dziewczynki. Jak można przeczytać, śledczy przyznawali wówczas, że nie ma wystarczających dowodów na to, by postawić niemieckiego pedofila przed sądem.

Przypomnijmy, że Madeleine zaginęła podczas pobytu na wakacjach w Portugalii z rodzicami. Portal wiadomosci.gazeta.pl informuje, że 4-latka została uprowadzona z pokoju hotelowego, gdy jej rodzice przebywali w znajdującej się obok restauracji. Podejrzany w tej sprawie 43-letni pedofil przebywa obecnie w więzieniu w Kilonii.

Mamy nadzieję, że zaginiona dziewczynka odnajdzie się cała i zdrowa.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Prokurator Brunszwiku w trakcie rozmowy z portugalską telewizją RTP powiedział, że istnieją dowody na to, że zaginiona dziewczynka nie żyje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Smutne wiadomości o Stanisławie Celińskiej. Przyjaciółka niestety potwierdziła
  2. Nikt się nie spodziewał. TVN przekazał alarm dla 2 województw, lepiej nie wychodzić z domu
  3. Kupił najdroższą kawę w Warszawie. Przy kosmicznej cenie nie mógł spodziewać się podobnej ilości
  4. Poszerzenie stref płatnego parkowania. Jesteś za czy przeciw?
  5. Ministerstwo zapowiada wielkie zmiany. Rodzice zachwyceni, w życie wejdzie nowy zakaz
  6. Oburzające, uczeń dostał w szkolnej stołówce okropny posiłek. Interweniował dyrektor, nie do pomyślenia

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl

Poprzedni artykułWszyscy przekazują dalej i ostrzegają kobiety. Zboczeniec grasuje w centrum miasta
Następny artykułKrzysztof Jackowski zdradził swoje dwie, porażające wizje. Jasnowidz zwiastuje wielkie zmiany, mamy się czego obawiać?
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl