Connect with us

WTF

ZAGŁODZONA dziewczyna pokazała zdjęcia na których waży 17 KILOGRAMÓW

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 2
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

To, co kilka dni temu opublikowała na swoim Twitterze, 28-letnia Japonka zszokowało cały świat. Zagłodzona dziewczyna po latach postanowiła podzielić się swoją historią ze światem. W tym celu do sieci wrzuciła zdjęcia, na których waży 17 kg! Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! Przerażające.

28-latka pochodząca z Kioto pokazując szokujące zdjęcia, wyznała, że powodem jej wyglądu był… jej własny dziadek! Mężczyzna znęcał się nad wnuczką przez wiele lat. To, co zobaczycie na zdjęciach, wywołało burzę wśród internatów na całym świecie. Kobieta dopiero po 10 latach zdecydowała się opowiedzieć swoją historię. Wszyscy zaczęło się, gdy była jeszcze nastolatką i wpadła w problemy z jedzeniem.

Horror

Zagłodzona Japonka wyznała, że dziadek za każdym razem bił i kopał ją po brzuchu – gdy ta chciała cokolwiek zjeść:

– Dziadek bił mnie po twarzy, kopał w brzuch, i kazał wypluwać jedzenie, gdy tylko widział jak chcę coś zjeść. Do tego zmuszał mnie do wymiotów – napisało DailyMail.

– Postanowiłam podzielić się tymi zdjęciami, aby pomóc ludziom, którzy znajdują się w podobnej sytuacji do mojej. Poproście o pomoc, nim będzie za późno.

twitter.com/______410/media

twitter.com/______410/media

twitter.com/______410/media

ZOBACZCIE ZDJĘCIA CAŁEJ SYLWETKI

WSTECZ1 z 2
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Reklama

WTF

Chcieli uprawiać seks w aucie, ale udusili się spalinami

Opublikowane

-

udusili się spalinami

Nadzy kochankowie zostali znalezieni w aucie kilka dni po ich śmierci. Najprawdopodobniej chcieli uprawiać tam seks, ale udusili się spalinami.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Hit! Dwójka chłopców przebrała się za dorosłego, by wejść do kina na jednym bilecie [WIDEO]

Opublikowane

-

Ci chłopacy powinni dostać medal za pomysłowość! Chcieli zobaczyć najnowszy film Marvela Czarna Pantera, zabrakło im jednak pieniędzy na dwa bilety. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Że co?! Na Tygodniu Mody zaprezentowano peruki… na waginy

Opublikowane

-

Właśnie zakończył się Tydzień Mody w Nowy Jorku. Projektancie, zaprezentowali najgorętsze kolekcje na sezon wiosna/lato 2018. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy