To, co kilka dni temu opublikowała na swoim Twitterze, 28-letnia Japonka zszokowało cały świat. Zagłodzona dziewczyna po latach postanowiła podzielić się swoją historią ze światem. W tym celu do sieci wrzuciła zdjęcia, na których waży 17 kg! Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! Przerażające.

28-latka pochodząca z Kioto pokazując szokujące zdjęcia, wyznała, że powodem jej wyglądu był… jej własny dziadek! Mężczyzna znęcał się nad wnuczką przez wiele lat. To, co zobaczycie na zdjęciach, wywołało burzę wśród internatów na całym świecie. Kobieta dopiero po 10 latach zdecydowała się opowiedzieć swoją historię. Wszyscy zaczęło się, gdy była jeszcze nastolatką i wpadła w problemy z jedzeniem.

Horror

Zagłodzona Japonka wyznała, że dziadek za każdym razem bił i kopał ją po brzuchu – gdy ta chciała cokolwiek zjeść:

– Dziadek bił mnie po twarzy, kopał w brzuch, i kazał wypluwać jedzenie, gdy tylko widział jak chcę coś zjeść. Do tego zmuszał mnie do wymiotów – napisało DailyMail.

– Postanowiłam podzielić się tymi zdjęciami, aby pomóc ludziom, którzy znajdują się w podobnej sytuacji do mojej. Poproście o pomoc, nim będzie za późno.

twitter.com/______410/media

 

twitter.com/______410/media

 

twitter.com/______410/media

ZOBACZCIE ZDJĘCIA CAŁEJ SYLWETKI