Agnieszka Pawełkiewicz jest przez większość Polaków kojarzona jako Kinga z serialu Ranczo. Jej rola była niezwykle charakterystyczna i wydawało się, że jest początkiem wielkiej kariery aktorskiej. Co się dziś z nią dzieje?

Próżno jej bowiem szukać na ściankach czy premierach hitowych filmów. Życie w show-biznesie prawdopodobnie okazało się nie dla niej.

Co dzieje się z Kingą z serialu Ranczo?

Agnieszka Pawełkiewicz stała się dosyć popularna, gdy w 2011 roku dołączyła do obsady Rancza. Jej postać, zbuntowana Kinga, która z konieczności musiała zamieszkać u Kusego, szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów, a ona sama zyskała uznanie w branży. Dzięki temu pojawiła się w kilku filmach i Teatrze Telewizji. Wystąpiła chociażby w produkcji Zabić bobra czy spektaklu Trzy siostry.

W późniejszych latach rozwijała się z kolei jako aktorka dubbingowa. Podkładała swój głos głównie do bajek i kreskówek. Młodsi widzowie mogą kojarzyć ją z Dragon Ball Super czy Pokemonów.

Od kilku lat jednak jej dorobek raczej nie powiększa się. Trudno tak naprawdę powiedzieć, z czego to wynika, gdyż Agnieszka Pawełkiewicz po prostu zniknęła z show-biznesu. Zrezygnowała także z prowadzenia swoich profili w mediach społecznościowych. Nie wiadomo więc tak naprawdę, czy aktorka żyje dziś już kompletnie innym życiem, czy może po prostu pracuje w teatrze w ciszy i spokoju.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zapomniana prezenterka TVP świętuje dziś urodziny. Co teraz dzieje się z Małgorzatą Halber?
  2. Cała prawda o Manowskiej i Brzozowskim wyszła na jaw. Do sieci trafiło nagranie zza kulis „The Voice Senior”
  3. Co się dzieje z Marzeną Rogalską? W sieci pojawiła się seria nagrań

źródło: swiatseriali.interia.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl