Z racji zbliżających się świąt wielkanocnych dwa ulubione supermarkety Polaków przygotowały szereg niesamowitych okazji. Przedstawiamy promocje, jakie od dziś obowiązują w sklepach sieci Biedronka i Lidl.

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Ten tydzień to najlepszy moment na zakup tradycyjnych potraw i produktów, bez których święta nie mogłyby się odbyć. Co ma w swojej ofercie Lidl i Biedronka?

Wielkanoc: Jak wygląda świąteczna oferta w sklepach Biedronka i Lidl?

Rozpoczynający się dziś Wielki Tydzień to idealny czas na zakup świątecznych potraw i produktów. Przedstawiamy, jak dwa ulubione supermarkety Polaków zaskoczyły klientów i jakie oferty dla nich przygotowały. Gdzie lepiej kupić żurek, a do którego sklepu udać się po białą kiełbasę w promocyjnej cenie?

Biała kiełbasa

Jest to prawdziwy symbol świąt wielkanocnych, bez których nie można przeżyć tych dni. Lidl oferuje niesamowitą promocję 1 plus 1 gratis, w której drugie opakowanie tradycyjnego polskiego smakołyku dostaniesz całkowicie za darmo. Biedronka natomiast znacząco obniżyła ceny nie tylko kiełbas, ale też wędlin, które teraz można kupić nawet o 25 procent taniej.

Lidl
lidl.pl
Lidl
lidl.pl
Biedronka
biedronka.pl

Wielkanocne wypieki i słodycze

Obydwa polskie supermarkety mają w swojej ofercie szeroki wybór tradycyjnych wielkanocnych wypieków. Jest to niesamowicie wygodna i smaczna opcja dla tych z nas, którzy nie mają czasu albo ochoty samodzielnie przygotowywać babek czy mazurków. Co więcej, w Biedronce można nabyć wielkanocne słodkości marki Magnetic aż do 25 procent taniej.

Biedronka
biedronka.pl
Biedronka
biedronka.pl
Lidl
lidl.pl
Lidl
lidl.pl

Żurek, jajka i majonez

Czym byłyby święta wielkanocne bez jajek i żurku? Biedronka zaskoczyła klientów wyjątkową promocją, dzięki której mają oni możliwość nabyć wszystkie jajka z chowu ściółkowego w promocji 2 plus 1 gratis. Akcja obowiązuje posiadaczy karty lojalnościowej sklepu. Lidl natomiast oferuje szeroki wybór żurków i zakwasów w wyjątkowo niskich cenach. Warto także udać się tam po majonez, który można nabyć w promocji 1 plus 1 gratis.

Biedronka
biedronka.pl
Biedronka
biedronka.pl
Lidl
lidl.pl
Lidl
lidl.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Opczowska nie mogła zapanować nad emocjami w „Pytaniu na śniadanie”. Wszystko tłumaczy „adrenaliną i stresem”
  2. Małgorzata Tomaszewska pokazała swoją wielką miłość. Są razem dopiero kilka miesięcy
  3. Koroniewska na łóżku szpitalnym, obok klęczy Dowbor. Do sieci trafiło poruszające zdjęcie sprzed lat

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.