Żałoba jest naturalnym stanem następującym po śmierci bliskiej osoby. Agnieszka Woźniak-Starak najwyraźniej wciąż stara się z nią walczyć. W dzień premiery Ukrytej Gry opublikowała w sieci wzruszający wpis. Sprawdź co napisała o ostatnim filmie jej męża! 

Piotr Woźniak-Starak, znany producent filmowy zginął z 17 na 18 sierpnia tego roku w tragicznym wypadku na motorówce. Nikt nie spodziewał się, że znanego i szanowanego producenta zabraknie na premierze jego najnowszego filmu. Agnieszka Woźniak-Starak pomimo żałoby pojawiła się na oficjalnej premierze Ukrytej Gry. Udało jej się, także opublikować w sieci poruszający wpis. 

Żałoba wciąż trwa

8 listopada to wyjątkowy dzień dla Agnieszki Woźniak-Starak. To właśnie w tym dniu do kin weszła ostatnia produkcja jej zmarłego męża. Chociaż minęło jeszcze mało czasu od śmierci Piotra, gwiazda zdecydowała się nie pozostawić tego wydarzenia bez komentarza. 

żałoba
https://www.instagram.com/aga_wozniak_starak/

Na zdjęciu zamieszczonym przez dziennikarkę na Instagramie widzimy, jak gwiazda wpatruje się w pałac kultury. Do zdjęcia, aktorka dodała oczywiście kilka słów od siebie. Jak zaznaczyła we wpisie, jest to jeden z bohaterów najnowszego filmu jej męża. 

– Za oknem jeden z bohaterów Ukrytej Gry, która już od dzisiaj w kinach. A jutro o 15.50. w TVN kulisy powstawania filmu. To jedyna okazja, żeby zobaczyć sceny, które nie weszły do filmu, a w nich laureat Oskara, William Hurt, który początkowo miał wcielić się w postać genialnego matematyka i arcymistrza szachowego, Joshuę Mansky’ego – zaczęła gwiazda.

Dowiecie się jak to się stało, że zastąpił go Bill Pullman i co się działo na planie, a działo się dużo! Zapraszam w imieniu całej ekipy making of — napisała dziennikarka. 

Ukryta Gra okaże się największym hitem tego roku?

Film powstawał aż 3 lata i już cieszy się pozytywną opinią. Agnieszka Woźniak-Starak zrobiła wszystko, by oddać hołd jej zmarłemu mężowi. Pomimo tego, że w jej sercu wciąż tkwi głęboka żałoba, to dołożyła wszelkich starań, aby jak najlepiej wypromować film i zachęcić do jego obejrzenia.

żałoba
fot. Screen youtube.com, NEXTFILMPL

Ukryta Gra to długo oczekiwany film w reżyserii Łukasza Kośmickiego. Już na samym początku cieszył się ogromnymi sukcesami. Z 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni wyjechał z dwoma nagrodami. To może być międzynarodowa historia, która osiągnie znakomity sukces. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

żałoba
instagram.com/aga_wozniak_starak/

Agnieszka Woźniak-Starak dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej wypromować film zmarłego producenta.

żałoba
https://www.instagram.com/aga_wozniak_starak/

Producent Piotr Starak zginął w tym roku w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Agnieszka Woźniak-Starak w pierwszym wywiadzie po śmierci Piotra. „Mam poczucie, że nic gorszego mnie już w życiu nie spotka”
  3. Zbigniew Zamachowski znów trafił do szpitala! Jego żona wszystko zrelacjonowała
  4. Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się niezwykłym talentem męża. Uwagę fanów przykuł jednak inny szczegół
  5. Cios w samo serce matki. Chodzi o 16-letnią córkę Pakosińskiej z kabaretu
  6. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg

źródło: instagram.com/aga_wozniak_starak/