Żałoba jest naturalnym stanem następującym po śmierci bliskiej osoby. Agnieszka Woźniak-Starak najwyraźniej wciąż stara się z nią walczyć. W dzień premiery Ukrytej Gry opublikowała w sieci wzruszający wpis. Sprawdź co napisała o ostatnim filmie jej męża! 

Piotr Woźniak-Starak, znany producent filmowy zginął z 17 na 18 sierpnia tego roku w tragicznym wypadku na motorówce. Nikt nie spodziewał się, że znanego i szanowanego producenta zabraknie na premierze jego najnowszego filmu. Agnieszka Woźniak-Starak pomimo żałoby pojawiła się na oficjalnej premierze Ukrytej Gry. Udało jej się, także opublikować w sieci poruszający wpis. 

Żałoba wciąż trwa

8 listopada to wyjątkowy dzień dla Agnieszki Woźniak-Starak. To właśnie w tym dniu do kin weszła ostatnia produkcja jej zmarłego męża. Chociaż minęło jeszcze mało czasu od śmierci Piotra, gwiazda zdecydowała się nie pozostawić tego wydarzenia bez komentarza. 

żałoba
https://www.instagram.com/aga_wozniak_starak/

Na zdjęciu zamieszczonym przez dziennikarkę na Instagramie widzimy, jak gwiazda wpatruje się w pałac kultury. Do zdjęcia, aktorka dodała oczywiście kilka słów od siebie. Jak zaznaczyła we wpisie, jest to jeden z bohaterów najnowszego filmu jej męża. 

– Za oknem jeden z bohaterów Ukrytej Gry, która już od dzisiaj w kinach. A jutro o 15.50. w TVN kulisy powstawania filmu. To jedyna okazja, żeby zobaczyć sceny, które nie weszły do filmu, a w nich laureat Oskara, William Hurt, który początkowo miał wcielić się w postać genialnego matematyka i arcymistrza szachowego, Joshuę Mansky’ego – zaczęła gwiazda.

Dowiecie się jak to się stało, że zastąpił go Bill Pullman i co się działo na planie, a działo się dużo! Zapraszam w imieniu całej ekipy making of — napisała dziennikarka. 

Ukryta Gra okaże się największym hitem tego roku?

Film powstawał aż 3 lata i już cieszy się pozytywną opinią. Agnieszka Woźniak-Starak zrobiła wszystko, by oddać hołd jej zmarłemu mężowi. Pomimo tego, że w jej sercu wciąż tkwi głęboka żałoba, to dołożyła wszelkich starań, aby jak najlepiej wypromować film i zachęcić do jego obejrzenia.

żałoba
fot. Screen youtube.com, NEXTFILMPL

Ukryta Gra to długo oczekiwany film w reżyserii Łukasza Kośmickiego. Już na samym początku cieszył się ogromnymi sukcesami. Z 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni wyjechał z dwoma nagrodami. To może być międzynarodowa historia, która osiągnie znakomity sukces. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

żałoba
instagram.com/aga_wozniak_starak/

Agnieszka Woźniak-Starak dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej wypromować film zmarłego producenta.

żałoba
https://www.instagram.com/aga_wozniak_starak/

Producent Piotr Starak zginął w tym roku w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Agnieszka Woźniak-Starak w pierwszym wywiadzie po śmierci Piotra. „Mam poczucie, że nic gorszego mnie już w życiu nie spotka”
  3. Zbigniew Zamachowski znów trafił do szpitala! Jego żona wszystko zrelacjonowała
  4. Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się niezwykłym talentem męża. Uwagę fanów przykuł jednak inny szczegół
  5. Cios w samo serce matki. Chodzi o 16-letnią córkę Pakosińskiej z kabaretu
  6. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg

źródło: instagram.com/aga_wozniak_starak/

 

Poprzedni artykułUszyła swoją suknię ślubną ze skrawków pozbieranych od znajomych. Efekt przekroczył najśmielsze oczekiwania
Następny artykułKot miał tak splątane futro, że nie mógł chodzić. Weterynarze złapali się za głowę, gdy zobaczyli zwierzaka
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.