Żałoba zapanowała w jednej z najbardziej znanych brytyjskich rodzin. 15-letnia córka Bena Goldsmitha zginęła w tragicznym wypadku, który wstrząsnął całym krajem. Co się stało? Rodzina zmarłej nastolatki wydała przejmujące oświadczenie. Czy do wypadku przyczyniły się osoby trzecie? Nikt nie spodziewał się, że w TAKIM miejscu mogłoby jej grozić niebezpieczeństwo. 

Ta tragedia wywołała poruszenie i smutek w całej wielkiej Brytanii. Rodzinę milionera dotknęła żałoba po jedynej córce, która straciła życie w wyjątkowych okolicznościach. Co się stało? Okoliczności dramatu są szokujące — piętnastolatka zginęła, gdy bliscy byli tuż obok. Dlaczego nie zdołali jej pomóc? Rodzice zmarłej mieli tylko jedną prośbę do opinii publicznej. Nie bez powodu wydarzenie odbiło się szerokim echem na całym świecie — dziewczyna była dziedziczką dwóch spektakularnych fortun. 

Żałoba w rodzinie milionerów: co się stało?

Jak informuje portal fakt.pl, do tragedii doszło na farmie należącej do rodziny Goldsmith. Piętnastoletnia Iris Annabel korzystała z uroków letniego wypoczynku. W pewnym momencie dziewczyna podjęła decyzję, że uda się na małą wycieczkę. Niestety, to miała być ostatnia przejażdżka w jej życiu.

Iris Annabel właśnie jechała quadem, kiedy w pewnym momencie straciła panowanie nad maszyną. Pojazd przewrócił się, a nastolatka została ciężko ranna. Mimo szybkiej reakcji otoczenia i natychmiastowego wezwania pomocy — służby ratownicze przybyły śmigłowcem — dziewczynki nie udało się ocalić

Iris Annabel była córką Bena Goldsmitha i Kate Rotschild. Miała dwoje rodzeństwa — młodszych braci Franka i Issaca. Przed rozpoczęciem wakacji Iris uczęszczała do szkoły z internatem w High Wycombe. Była bardzo chwalona przez nauczycieli i niedługo miała przystąpić do egzaminów do szkoły średniej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kim jest Ben Goldsmith?

Ben Goldsmith jest znanym brytyjskim milionerem oraz bliskim współpracownikiem Michaela Gove, brytyjskiego Ministra Środowiska. Pełni także funkcje prezesa Fundacji JMG Goldsmitha oraz dyrektora Departamentu Środowiska, Żywności i Spraw Wiejskich. 

Ben Goldsmith i Kate Emma Rothschild rozwiedli się na siedem lat przed tragiczną śmiercią najstarszej córki. W 2014 roku milioner ożenił się po raz drugi, a jego wybranką została Jemima Jones. Z kolei Kate Emma związała się ze znanym amerykańskim raperem o pseudonimie Jay Electronica. Iris Annabel była dziedziczką fortuny obu rodzin — Goldsmith i Rothschild. Majątek jej ojca jest szacowany na około trzysta milionów funtów.

Rodzice zmarłej nastolatki poprosili opinię publiczną, aby ich żałoba i prywatność zostały uszanowane. Śledczy potwierdzili, że śmierć dziewczynki była wynikiem nieszczęśliwego wypadku i nic nie wiadomo o tym, żeby brały w niej udział osoby trzecie. 

To naprawdę tragiczna wiadomość, że Iris Annabel Godlsmith nie żyje. Składamy wyrazy współczucia i mamy nadzieję, że żałoba rodziny przebiegnie bez zakłóceń. 

żałoba
fot. Twitter.com

Żałoba w Wielkiej Brytanii: nie żyje Iris Annabel Goldsmith. Dziedziczka miała piętnaście lat. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z „M jak Miłość”? Aktorka wydała oświadczenie w tej sprawie
  2. Kobieta chciała nagrać skok do basenu. Reakcja jej dzielnego psa jest przeurocza!
  3. Makijaż dla osób noszących okulary. Jakich produktów powinnaś używać?
  4. Ojciec Agaty Młynarskiej zmagał się z poważną chorobą. ”On nieludzko cierpiał. Nie mógł spać.’
  5. Magda Gessler odpowiada fance, która skrytykowała jej córkę. „Pani choruje na zanik mózgu. Won mi stąd zazdrosna babo”

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.