Zamknięcie instytucji zostało potwierdzone. Wielu Polaków nie jest zadowolonych z tej decyzji. To dla dobra nas wszystkich, żeby zniwelować ryzyko niebezpieczeństwa. Decyzja jest ważna aż do odwołania.

Zamknięcie tego ośrodka było potrzebnym i ważnym rozporządzeniem. Tylko w ten sposób mieszkańcy mogą czuć się bezpieczni. Wielu nie będzie zadowolonych z podjęcia tak radykalnych kroków, ale wszystko dla ich dobra.

Zamknięcie instytucji w Warszawie

Jak podaje portal metrowarszawa.gazeta.pl w niedzielę 16 sierpnia wydano decyzję o zamknięciu kościoła Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia na Stegnach w Warszawie. Rozporządzenie jest ważne aż do odwołania.

Wszystko przez koronawirusa. U osoby, która odwiedzała dom zakonny Zgromadzenia Księży Marianów stwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2. Zamknięcie zostało ogłoszone m.in. na facebookowym profilu zakonu.

  1. Michał Wiśniewski występował na scenie, gdy nagle wparowała jego była. Finał mógł być tylko jeden
  2. Agata Duda i zaskakująca decyzja względem pensji 18 tys. zł. Pierwsza dama zrobiła coś, czego nikt się nie spodziewał

Zakonnicy informują o sytuacji

Jak informuje dalej portal, zakażona osoba przebywała na terenie kościoła we wtorek 11 sierpnia przez około 8 godzin. Warszawski sanepid podjął decyzję o kwarantannie dla wszystkich księży w domu zakonnym oraz osób, które mogły mieć jakikolwiek kontakt z chorym.

— Bardzo prosimy was wszystkich o modlitwę, aby u nikogo z nas nie stwierdzono koronawirusa, a tym samym, aby nikt z nas nie był zagrożeniem dla osób, które od wtorku do wczoraj uczestniczyły w Mszach świętych — prosili dalej w poście.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

O wszystkim poinformowali na Facebboku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy już nie mają co się łudzić. Rząd premiera Morawieckiego podjął ostateczną decyzję
  2. Brigitte Macron w stroju kąpielowym. Widać każdy szczegół ciała 67-letniej żony prezydenta. Piękna?
  3. Przykre doniesienia o Maryli Rodowicz. Już nawet nie stara się udawać
  4. Minimalne wynagrodzenie 2021. Znamy dokładną kwotę. Wielu będzie rozczarowanych
  5. Wstrząsające zdjęcia córki Małysza obiegły sieć. Mało kto wie, że jej tata jest świetnym kucharzem

 

Poprzedni artykułWalczyli o jego życie do końca. Niestety, nie żyje były prezydent Krakowa
Następny artykułJak polskie gwiazdy wyglądają bez makijażu? Zdjęcia mogą was mocno zadziwić
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl