Perfumy, które pachną inaczej na każdej z nas? To możliwe! Eve Privé od marki Avon to pierwsze w historii perfumy, które dzięki akordowi piżma i technologii SORBETTOLIDE® harmonijnie łączą się z naszą skórą i tworzą niepowtarzalny zapach – jak nasz odcisk palca.

Jak to możliwe, że ten zapach pachnie inaczej na każdej kobiecie? Każdy z nas ma inne pH skóry, co wpływa na to, jak zapach rozwija się na naszej skórze. Ale w perfumach Eve Privé wykorzystano także technologię cząsteczki białego piżma (SORBETTOLIDE®), która wchodzi w reakcję ze skórą, tworząc Twój unikalny i niepowtarzalny zapach. Oprócz piżma w kompozycji wyczuwamy także świeże i soczyste nuty jabłka i malin. W nutach serca znajdziemy subtelny, a zarazem wyczuwalny aromat płatków jaśminu.

Dopełnieniem kompozycji są nuty słodkiej wanilii i drzewa cedrowego, które wzmacniają długotrwały efekt perfum. Całość tworzy niezwykle kobiecą kompozycję, która, łącząc się z naszą skórą, podkreśla naszą osobistą aurę kobiecości i indywidualności. Możesz być pewna, że ten niepowtarzalny zapach będzie Ci towarzyszył przez cały dzień. Twórczynią kompozycji jest Nathalie Lorson z Firmenich Master Perfumer, która tworzy zapachy dla najbardziej luksusowych marek.

avon
materiały prasowe Avon

 

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl